2726
عنوان

جوش صورت😳

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 53 پست

نظرات دوستان تنها تجربه های شخصی اونهاست که متناسب با نوع پوستشونه... اون بنده خدایی که جوونی و عمرشو گذاشته و رفته اینهمه درس خونده و متخصص پوست شده قطعا و یقینا بیشتر از من و شما و بقیه به این مشکل پوستی شما واقفه پس انشالا بعد کرونا، حتما مراجعه کن 

عه ولی من زدم خیلی خوب بود 

فقط رو جوش میزدی یا کل صورت چقد میزاشتی میموند؟؟

البته من ژل ازیترومایسین زدم،چندروزبعدشم کل صورتم ب شدت جوش زد ریخت بیرون تاول زد 🤕🤕خلاصه ک داغونم کرد

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی از راهنماییت حتما امتحان میکنم نتیجشو بهتون میگم

منم میخواستم همین راهکارو بهت بدم ک دوست عزیزمون گفتن . حتما امتحان کن اگر برات مقدوره یک شب درمیان بزن من زدم و نتیجه اش عالیه 👌

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2728
از قرص یا دارویی استفاده میکنی جدیدا؟

نه عزیزم پوستم یهو داغون شد

کدر وتیره وجوش😭

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
شاید دلیل جوشای شما هورمونی باشه و یا به کبدتون مربوط باشه

اره فکرکنم 

خوردم ب کرونا نشد پیگیر شم

من روی لپم پارسال همین موقع فقط یدونه جوش زیر پوستی بزرگ زد که تا جند روز درگیرش بودم و لکش موند

دیگه جوش بزرگ نزدم تاااا همین چند روز پیش یدونه زیر پوستی زدم دقیقا زیر همون پارسالیه😐

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه
دقیقا منم یکساله ک جوش میزنم قبلش حتی یدونه هم نمیزدم

منم پوستم مثل آینه بود قشنگ.الان گلاب به روتون ریده😎نمیدونم دیگه چیکار کنم

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
فقط رو جوش میزدی یا کل صورت چقد میزاشتی میموند؟؟ البته من ژل ازیترومایسین زدم،چندروزبعدشم کل صورتم ...

کل صورتم میزدم قبل خواب وقتی بیدار میشدم میشستمش تا دوماه دیگع جوش نداشتمو نزدم دلی جاش یکم موندع بود الان پنج ماه شدع هم جاش هم خودشون رفتن ولی هنوز استفادع میکنم

اره فکرکنم  خوردم ب کرونا نشد پیگیر شم

تا بعد کرونا خوب میشه ایشالا

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
وای منم اینجورم کم مونده افسردگی بیارم اه

خاک تو سر این جوشا،میرن،دوباره بدتر از قبل در میان.اصن یه وضعیه

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
کل صورتم میزدم قبل خواب وقتی بیدار میشدم میشستمش تا دوماه دیگع جوش نداشتمو نزدم دلی جاش یکم موندع بو ...

شمامحلول میزدی یا ژل؟چنددرصده؟؟

منکه دارم افسردگی میگیرم

2706