2737
2739
عنوان

وقتی اولین بار فهمیدین باردارین چه حسی داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2874 بازدید | 91 پست
خودم ۳۱ سالمه میترسم سنم بره بالا بدتر بشه وضعیت . راستش من عجولم و دکتر و همسرم به همین خاطر به آی ...

راست میگن دیگه,باید مخالف باشن,منم ۲۹سالمه,میدونستم انقد سخته باردار شدن از شب عروسیم جلوگیری نمیکردم,یه سال ال دی خوردم

ان شاالله بارداری وزایمان خیلی عالی تجربه کنی عزیزم،برا منم دعا کن،من ۵بار این حس شیرینو تجربه کردم،هربارم باکلی ذوق وشوق باشوهرم خوشحالی کردیم،ولی همش بی فرجام😔

دخترم،معجزه زندگیمو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم رو ول كن شوهرم از خوشحالي وقتي فهميد از آزمايشگاه تا خونه ٢ بار تصادف كرد ولي نه خيلي بدجور

من و پسر عموش هم تو ماشين بودم بعد ماشينو داد به پسر عموش گفت ميترسم تا خونه چپتون كنم😂😂

2728
ان شاالله بارداری وزایمان خیلی عالی تجربه کنی عزیزم،برا منم دعا کن،من ۵بار این حس شیرینو تجربه کردم، ...

عزيزم انشاالله كه خيلي زود خدا حاجتت رو بده و نينيتو بغل بگيري🥺🥺🙏🙏🌹🌹بيا پي وي يه كاري ميگم انجام بده

من اولین بار رفتم بیبی زدم مثبت که سد تا یک ماه به هیچکس نگفتم حتی شوهرم زندگی خوبی نداشتم اون سقط شد دومی رو دکترم گفت باید باردار بشم اونم سقط کردم ماه سوم هر دو مشکل داشتن بعدش جدا شدم الانم ازدواح کردم همسرم مشکل داره ازاسپرم کامل هست بدون بازگشت هرگز دیگه باردار نمیشم 

2738

اول که بی بی چک مثبت شد حس قشنگی بود ولی یه دفعه برگشتم‌ به زندگی واقعیم دیدم چه خاکی به سرم شده رفتم آزمایشگاه اینقدر از غصه اونجا گریه کردم که نگو. چون شوهرم معتاد بود. 😔 بعدشم سقطش کردم

اول که بی بی چک مثبت شد حس قشنگی بود ولی یه دفعه برگشتم‌ به زندگی واقعیم دیدم چه خاکی به سرم شده رفت ...

چقدر غم انگيز 😔😔 چند وقت از سقطتون ميگذره؟ هنوز به اون بچه فكر ميكنيد؟

خواهر منم مشابه شما بود وضعيتش

تفريبا نزديك يك ساله كه از سقط ميگذره ولي بعضي وقتا يادش مياد گريه ميكنه و خيلي طلب عفو ميكنه

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
من اولین بار رفتم بیبی زدم مثبت که سد تا یک ماه به هیچکس نگفتم حتی شوهرم زندگی خوبی نداشتم اون سقط ش ...

امیدوارم معجزه خدا برای شما خودشو نشون بده❤

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
چقدر غم انگيز 😔😔 چند وقت از سقطتون ميگذره؟ هنوز به اون بچه فكر ميكنيد؟ خواهر منم مشابه شما بود وض ...

۶ سال میگذره . ولی من هنوز مثل خواهر شما غمگینم. همسرم اعتیادش رو ترک کرد ولی من دیگه بچه دار نمیشم ، 😔

2706