2703
2553
بعضيا يجوري نسخه مينويسن اخه انگار داروئه  مثلا من اگر بهونه بيارم و نرم بيرون با همسرم ناراحت ...

ببین گلم رفت و امد و شناخت با دائم در کنار هم بودن فرق داره شمام نظرت محترمه ولی حتی وقتی تو زندگیت هستی یه تایم هایی رو باید برای خودت داشته باشی نه اینکه ادم زیر یه سقفم باشه دائم در اختیار شوهر باشه اینو روانشناسا میگن یکم مطالعه کن راجع به حرفام الان کدوم مرد یا زنه که دوس نداشته کنار همسر یا نامزدش باشه؟ قطعا هیچکس ولی هرچیزی اگه از تعادل خارج بشه به ضرر نود انسانه فرقیم نداره نامزد باشی یا زیر یه سقف

خیلی ممنونم از پست هاتون  

ولی میدونین چی اذیتم میکنه من به شوهرم نمیگم بیا پیشم یا هرچیزی اخه خودم مغرورم

ولی شوهرم بهم گفت که تو هر وقت بگی بیا پیشم میام تو شجاعت اینو داشته باش که بهم بگی دلت برام تنگ شده بیا پیشم مطمئن باش من میام 

ولی تا حالا سه چهار بار بعد این حرفش گفتم که بیا ولی.....

زیادم نشون ندادم که ناراحت شدم ولی امشب دیگه دلم شکست اخه خودش گفته بود بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه اوناییکه کمتر همو میبینن از دیده رفتن کلا؟ منو نامزدمم همو میخواستیم ۳ سال و چند ماه خواستگاری ا ...

اصلا موافق نيستم شما فقط داييت رو ديدي كه اين اخلاق رو داشته به علاوه نامزدت كه خودت ميگي گفته بيشتر از ٣ روز نشه 

پس در هر صورت باز داري طبق خواسته اون پيش ميري ! 

و قطعا به صلاحته و راضي هستي 

ولي چيزي نيست كه راجب همه صدق كنه 

خيلي از مردا دوس دارن تمام وقتشون كنار همسرشون بگذره 

و تمام لذت نامزدي رر به اين ميدونن كه تو اين دوران عشق و حال ميكنن بدون مسئوليت سنگين زندگي !!!

خیلی ممنونم از پست هاتون     ولی میدونین چی اذیتم میکنه من به شوهرم نمیگم بیا پیشم یا هرچ ...

خب توام زیاد میگی گلم سعی کن ی چن وقت نگی بزار حس نکنه که همش بهش وابسته ای بزار یکم دودیتو حس کن خودش میاد جذبت میشه ولی زیاده روی نکن

2720
خیلی ممنونم از پست هاتون     ولی میدونین چی اذیتم میکنه من به شوهرم نمیگم بیا پیشم یا هرچ ...

حل میشه گلم با سیاست ببین این همش درسته که عشق مثل گنجشک میمونه اگه شل بگیری میره اگه سفت بگیری میمیره تعادل و تعادل و تعادل جذبش کن همه جوره وقتی میاد خیلی برس به خودت غذای خوشمزه درست کن تو ... کم نذار ولی همشو در حد تعادل باش گاهی ناز کن قهر کن طنازی کن بذار ناز بکشه یکنواختم نباش فان باش 

ببین گلم رفت و امد و شناخت با دائم در کنار هم بودن فرق داره شمام نظرت محترمه ولی حتی وقتی تو زندگیت ...

عزيزم من حرفي خارج از حد تعادل نزدما 

من ميگم شايد يكي با ٢ بار ديدن در هفته راضي باشه هم اقا هم خانم اما كس ديگه نياز به بيشتر ازين داشته باشه 

اين كاملا بستگي به خصوصيات و خلقيات ادما داره و نميشه گفت دختري كه مثلا ٤ روز در هفته پيش نامزدشه دلشو ميزنه و ناز نداره ازين حرفا ! 

راجب كتاب هم كتاب روانشناسي و زوج درماني نيست كه نخونده باشم يا حداقل انگشت شماره كتابايي كه در اين زمينه نخوندم ! 

هركس بايد با توجه به شرايط و ايده آل هاي زندگيش تصميم بگيره و عمل كنه

اصلا موافق نيستم شما فقط داييت رو ديدي كه اين اخلاق رو داشته به علاوه نامزدت كه خودت ميگي گفته بيشتر ...

دایی من تو نامزدیش به این قضیه نرسید بعد عروسی زده شد بعدشم من خودم به نامزدم گفتم ۳ بار بیشتر نشه در هفته لطفا متنمو درست بخون قبلشم گفتم اتفاقا اون میخواد هرروز بیاد ولی من میگم ۳ بار بیشتر نشه شما موافق نباش ولی من خیلیارو دیدم که با همین روال به بن بست خوردن بعد عروسی چون اگه تعادل نباشه تو زندگی یه جای کار میلنگه 

2714
دایی من تو نامزدیش به این قضیه نرسید بعد عروسی زده شد بعدشم من خودم به نامزدم گفتم ۳ بار بیشتر نشه د ...

چقد عصبي هستي 

معلومه ازون ادمايي كه ميخواي بزور حرفت به كرسي بشوني ! 

من كه گفتم قطعا صلاح زندگيتون اينه و اين روش براي شما خوب بوده ! راحب داييت هم نميخوام قضاوت كنم ولي همين كه مياد پيش شما ميگه به اين دليل از زنم زده شدم بدون نرمال نيست ادم عاقل و نرمال هرگز حرف زندگيشو پيش محرم ترين افرادش هم نميزنه ! 

در ضمن سو برداشت شده من نگفتم هميشه در دسترس باش و هميشه باش هر روز هفته 

گفتم شايد كسي با هفته اي ٢ بار ديدن راضي باشه 

ولي كسي دلش بخواد بيشتر باهم باشن 

اينو هركس طبق شرايط خودش بايد بسنجه 

يه نسخه مشترك نداره كه واسه همه تجويز شه 

بعضي مردارو كم محلي جذب ميكنه بعضي رو محبت زياد ! 

بعضيا اولش خوششون مياد از كم بودن طرف اما كم كم عادت ميكنن و عادي ميشه و بيشتر ازونو نميتونن تحمل كنن 

بعضيا از زياد بودن طرف 

همه اينا بستگي به طرفت داره

مطمعنا اگر همسر شما ناراحت شه ازينكه مثلا ٣ روز در هفته ديدار داريد و دلگير باشه شما بايد اين روزارو افزايش بدي چون همين دلخوري باعث مشكل ميشه 

پس نگو اگر زياد باشيد تكراري ميشيد و ازين حرفا

بعضی مسائلو باز کن مثل دو تا دوست باشین باهم براحتی بپرس دلیل بعضی برخورداشو و از ناراحتیات راحت حرف ...

من اکثرا سر سنگینم مدل شخصیتمه نه زیاد به کسی رو میدم نه اینکه زیاداز حد محبت میکنم ولی......

عزيزم من حرفي خارج از حد تعادل نزدما  من ميگم شايد يكي با ٢ بار ديدن در هفته راضي باشه هم اقا ...

شما به اینکه دونفر هرروز کنار هم باشن میگی تعادل؟ اگه تموم نیازای انسان یکجا پاسخ داده بشه انسان دچار روزمرگی و تکرار میشه درواقع بعد یه مدت دیگه اصلا نیازی حس نمیشه!! چی بگم ولی اصلا حرفتونو قبول ندارم ادما شاید تحت یه شرایطایی سیر نشن از هم ولی باعث میشه عادی بشه این حضور چطور مطالعه داشتینولی قبول ندارین که حتی روانشناسا میگن زمانیکه زیر یه سقف بودی با همسرت هم گاهی بدون اون مسافرت برو اگه نشد بدون اون مهمونی برو اگه نشد کسی خرید برو این مختص تایمیه که اقا خونه باشه ینی چی ینی یه تایمی رو براخودت باش تا نبودنت باعث شه دلتنگت بشه شما قبول نداری ولی تموم حرفام با سند روانشناسیه 

2706