2726
خب سعی کن بیشتر جذبش کنی عزیزم زیاد نرو سمتش تو چشمش یه زن طناز و فوق العاده باش این بار بگو دوشنبه ...

زیاد نمیرم یا حتی زنگم نمیزنم بعضی وقتا ولی

اخه شوهرم یکم جوشیه وقتی چیزی بگم ناراحت میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شوهر من دوسم نداره زیاد نمیاد اینجا تو هفته هم مگر اینکه من بهش بگم

نه عزيزم اين چه حرفيه شايد روش نميشه بدون دعوت بره 

منم همينطور بودم و همسرمم بايد بهم بگيم بيا بريم خونه ما وگرنه اين از عاقل بودن طرفه كه سر زده نياد شايد صاحب خونه امادگي نداشته باشه

2728
نه عزيزم اين چه حرفيه شايد روش نميشه بدون دعوت بره  منم همينطور بودم و همسرمم بايد بهم بگيم بي ...

اره خیلی مراعات میکنه و این چیزا براش مهمه

ولی من چی

خوب دلم میخواد یه بار سرزده بیاد یا هرچی

من این ضرب المثلو خیلی قبول دارم

بعضيا يجوري نسخه مينويسن اخه انگار داروئه 

مثلا من اگر بهونه بيارم و نرم بيرون با همسرم ناراحت ميشه عوضش وقتي ميرم خوشحاله 

خب اينجا نميشه گفت نرو و كم باش و اينا چون شرايط زندگي هركس فرق ميكنه ! 

اگرم قرار به دل زدگي باشه كه هيچي ديگه بعدا كه برن تو يه خونه شوهر بايد دل زده عالم باشه 

اصلا قبول ندارم اين حرفارو 

مخصوصا تو دوران عقد و كسايي كه سنتي ازواج كردن بايد باهم رفت امد زياد كنن هم بهم علاقه مند ميشن هم اينكه اخلاقاي هم دستشون مياد

اره خیلی مراعات میکنه و این چیزا براش مهمه ولی من چی خوب دلم میخواد یه بار سرزده بیاد یا هرچی

چند وقته عقديد؟؟ 

ببين مردو هرجور عادت بدي به اون شكل عادت ميكنه 

يه روزايي از هفترو كه ميدوني وقتش ازاده بهش بگو ميخوام مثلا الويه درست كنم يا هرچيز ديگه بريم بيرون باهم بخوريم ! 

برنامه بزار مثلا بگو فلان روز بريم فلان جا 

بين اينا سعي كن گاهي جاهاي پولي بري مثلا رستوران فست فود كافه 

گاهيم خودت وسيله ببر 

چند وقته عقديد؟؟  ببين مردو هرجور عادت بدي به اون شكل عادت ميكنه  يه روزايي از هفترو كه ...

اره رستورانو و کافه و اینا میریم ولی معمولا دوهفته یکبار اینا ولی مثلا بهش میگم که سه شنبه ها بریم بیرون همیشه میگه نه ممکنه من کار برام پیش بیاد نتونم بیام اونوقت تو ناراحت میشی

تقریبا هشت ماه و نیم

چه ربطي داره اينجوري باشه كه بعد ازدواج كلا از چشم شوهرش ميوفته 😐 وقتي دو طرف به يه اندازه همو دوس ...

مگه اوناییکه کمتر همو میبینن از دیده رفتن کلا؟ منو نامزدمم همو میخواستیم ۳ سال و چند ماه خواستگاری اومد و باهمه جنگید تا ازدواج کردیم هرلحظه دوس دارم کنارش باشم ولی در هفته ۳ بار اینا همو میبینیم اونم من میگم بیشتر نشه لذت نامزدی به همینه اگه هرلحظه کنار عشقت باشی که نامزدی با بعد عروسی هیچ فرقی نداره بعدشم اقایون معمولا کسی همش کنارشون باشه یا پیگیرشون باشه از چشمشون میفته دایی من همین موضوع براش پیش اومد تهشم جداشدن چون زنش هی بهش میچسبید هرچیزی زیاد از حدش دلو میزنه من عاشق قرمه سبزیم ولی اگه هرروز بخورم عوق میزنم

2706