2737
2734

من تجربه ندارم خونده بودم هر چی پدر مادر میپوشن بچه یه لایه باید بیشتر بپوشه ولی اگر اینجوری کنم اصلا نمی‌خوابه بعد یک سره ادرار می‌کنه و مدفوعش سبز میشه حس میکنم خیلی سرماییه

بچه م چهل روزشه

معمولا شبا یه رکابی یه زیر دکمه دار با یه بلوز جلو دکمه دار با شورت و شلوار میپوشونمش 

توی دورپیچش می‌خوابه روش هم یه لحاف داره اونو میندازم بعضاً لحافش رو دولا هم میذارم

زیاد میپوشونمش؟ 

خیلی زیاد میپوشونی عزیزم

بیدار موندش هم اگه گریه نمیکنه به دلیل اینه که هنوز ساعت خواب بدنش تنظیم نشده مثل ادم‌ بزرگا

میشه عکس دخترمو لایک‌کنین؟

به خاطر مدل موهاش افسرده شده و میخوام با برنده شدنش بهش ثابت کنم همه جوره زیباست

https://www.instagram.com/p/B-MOjQHHjvE/ 

اگه لایک کردین بگین براتون صلوات میفرستم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم زیاده البته بستگی به بچه هم داره دختدمن گرمایی بودتیربدنیااومد همش خیس آبه بخاطرهمین همیشه یه رکابی زیردگمه دارزیرمیپوشونم روش یه جلوبازمیپوشونم باشلوار

امیدت فقط به اون بالایی باشه
2728
خیلی زیاد میپوشونی عزیزم بیدار موندش هم اگه گریه نمیکنه به دلیل اینه که هنوز ساعت خواب بدنش تنظیم ن ...

لایک کردم  میشه بگی چرا موهاش و اینجوری کردی 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738
خیلی میپوشونیش!اگر خونه به اندازه کافی گرم هست .زیاد نپوشونش شیر خودتو میخوره یا شیر خشک ؟ مدفوعش ل ...

شیر خودمو میخوره نه لزج نیست هر وقت لباس هاش کم میشه سبز روشنه باز سرچ کردم میگه بخاطر شیر کم کالری هم ممکنه سبز بشه نمیفهمم کاش بچه با راهنمای کاربری دنیا می اومد 😅

از کجا بفهمم دمای بدنش مناسبه و سرد و گرم نیست؟  

دکتر ظریفی رو تو اینستا دنبال کن یه پست داره راجع به این قضیه

میگن هر چقدر خودت تو خونه لباس میپوشی برای نوزاد همون به علاوه یه لایه بیشتر

شبا هم یه پتو کافیه

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
شیر خودمو میخوره نه لزج نیست هر وقت لباس هاش کم میشه سبز روشنه باز سرچ کردم میگه بخاطر شیر کم کالری ...

اگر لزج نیست .هیچ مشکلی نداره .اگرچه با این توصیف شما فکر کنم یچت سرماییه

پسر من شبا با رکابی میخوابه .یک سال و نه ماهشه .اگر بیشتر بپوشونم خیس عرق میشه .تازه رادیاتور تو اتاقش خاموشه !