2737
2734
عنوان

خانمای کدبانو بیاین کمک😣😥

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو این اوضاع کرونا 😐😐همین کارا رو میکنین که روحانی امروز گفت تا ۲ سال درگیر این ویروس لعنتی هستیم باید باهاش زندگی کرد....😐😐😐😐😐

اینقدر میگن عید دیدی ممنوع چرا نمیخواین بفهمین😐😐

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…
2738

مرغ شکم پر ، مرغ ترش ، فسنجان ، 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
شما عجیبین یا ما که کلا قرنطینه هستیم

بخدا خونه بابام دو سه ساعت رفتم .خونه پدرشوهرمم همینطور 

اسنا خودشون پاشدن اومدن خونه برادرشوهر مگفتن فرداهم میایم خونه شما

تو این اوضاع کرونا 😐😐همین کارا رو میکنین که روحانی امروز گفت تا ۲ سال درگیر این ویروس لعنتی هستیم ...

ی هفته س پیام های کرونا بجای #‍ در خانه بمانیم

با #‍ با شعورباشیم داره میاد

دارم میفهمم چرا

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
راستی تو شهر ما خیلی خوب کرونا رو دارن کنترل میکنن آمارشم خیلی پایینه و کسی هم بیرون نمیره بنظرتون ا ...

زحمات همه ی اونای که رعایت کردن رو هدر ندید. یکم دیگه صبر کنید خب پایین اومدن آمار به معنای ایمن شدن شهر نیست. 

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2706