2726
عنوان

تخمک گذاری

71 بازدید | 4 پست

سلام دخترا یه سوال داشتم

روز شروع پریودم امروز ینی ۱۰ ام بود بعد من زیادم منظم نیستم از کجا متوجه شم کی برای اقدام بارداری خوبه؟ گفتن یه روز قبل یا یه روز بعد از تخمک گذاری 

از کجا زمانه دقیقه تخمک گذاریمو متوجه شم؟ ممنون میشم جواب بدین❤️💋

وقتی منظم نیستی نمیتونی زمان دقیقشو بفهمی 

مگر اینکه از ترشحاتت بفهمی یا بری سونو 

کلا کسایی که منظم نیستن بهتره از  روز ۱۰ تا ۲۰  سیکلشون اقدام باشن 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام... اگر سیکلهای منظم ندارید بهتر است بعد از پاکی یک شب در میان اقدام کنید... از ده سبکل تا 20 و یا نهایتا 22سیکل. 

سیکلهای ماهانه نهایتا 35 روزه است و تخمک گذاری 14 روز قبل از پریود بعدی رخ میدهد... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2728

من سیکلم منظمه میدونم تقریبا اواسط چرخه ام.

اینطوری حساب میکنم  از 5روز بعد پری تا یک هفته قبل از پری  ماه بعد احتمال باروری بیشتره. بطوری کلی میگن برای چرخه های 30روزه از 12تا17احتمال باروری زیادتره.

ولی این یچیز خیلی مطلقی نیست

چون گاهی بسته به شرایط اب و هوایی و روحیه فرد و تغذیه و اینا عواملی باعث میشه که تخمک گذاری عقب وجلو بیفته....

خواهر من با پریدی بسیار منظم هنگامیکه رفته بودن اصفهان روز 26 سیکل با رابطه محافظت نشده باردار شده 

خود من این ماه کیت گرفتم اصن نفهمیدم این تخمک ویلون از کحا ازهد شد

رو کیت نشون تداد

البته یه روز هاله پر رنگ تر بود

گروه آبی💙💙💙💙💙💙  وزن اولیه68😅وزن هدف اول66😒وزن هدف آخر60 😍😍تاپیک بامداد خمار.💙💙💙💙💙💙💙تاریخ9*9*99😍😍من خبر بارداریمو به پدر ومادر عزیزم میدم و خوشحالشون میکنم😚😚😚😚و بسلامتی ودل خوش میریم مسافرت 4+1نفری😀شوهرم سند به اسمم میزنه😌😌😌😌  خدای مهربانم سپاسگزارم بابت نعمات بی کرانت السلام علیک یا اباعبدلله     امام حسین همیشه هوامو داشتی...از خدا بخواه به من و همسرم فرزندان صالح عطا کنه. خیلی منتظریم...هیشکی شاد وپشیمون نشه...  خدایا ما منتظرا  منتظر معجزه ات هستیم...دلمون بچه میخواد  امروز بی بی چکم مثبت شد...ولی مثبت کاذب بودالهی هیچ کسی شاد وپشمون نشه...     دختر نازم. پسرعزیزم  بی صبرانه منتظرتونم بیاید پیش من وبابای مهربونتون ...بزرگ شید باهم بریم ورزش،،،گردش...مسافرت...خدایا شکرت که به این زودی قراره اینجا تیکر بارداری بزنم.میدونم هرچی تو بخواهی همون میشه.بدی شکر😄ندی هم بازشکر😄.همیشه خدایی تو و مهربونیتو  ثابت کردی....  منتظرای نی نی رو باحکمت ومهربونیت بچه سالم ونیک بده 👼مجردارو همسر خوب بده😄👰چقدر زودمیگذره زندگی.... خدای مهربوووووووونم😍بابت همه چی ممنونم من روز به روز به هدف دارم نزدیک تر میشم