2737
2734
عنوان

از حرف کی تا به حال خیلی ناراحت شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 61 پست

یکی از آشنایان 

عصر تو گروه خانوادگی یه حرفی زد که جلو همه ضایعم کرد خیلی دلم گرفت 

هیییچ جوابی بهش ندادم و تصمیم هم دارم دیگه محلش نزارم 

آخه با آدم بیشعور هم دهن شدن رو نمیپسندم

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زن داداشم 

گفت خوبه دخترا دیگه مث هرزه پی شوهر میگردن(خریت کردم بهش گفتم با کسی دوستم و قصدمون ازدواجه) منم با لحن شوخ گفتم عزیزم همه که مث خودت تو اینکارها وارد نیستن

هیچوقت حلالش نمیکنم بد دلمو شکوند با حرفش

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2738
یعنی چی 

اصلا بحث نمیکردیم باهم داشتیم عادی حرف میزدیم 

بهم گفت تو روت میشه با خدا حرف بزنی 

نمیدونم بر چ اساسی این حرفو زد واقعا

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

یه بار پسر جاریم به پسر من زد (پسرم بچه بشدت ارومی بود و هس و پسر عموش سه سال از اون بزرگتره) بد بهش زد که تا شب پسرم گریه میکرد خلاصه دلم کباب شد پیام دادم به جاریم گفتم پسرت اومده اینجا به بچم زده که زیر چشش کبوده و رفته !جاریم هم سر و صدا که نباید به روم میوردی و اینا !خو این هیییییچ مادر شوهرم اومد باهام دعوا که همش تقصیر توهه که آرش و مامانش(پسر جاریم و جاریم) ناراحتن و چرا بهش پیام دادی و ناراحتشون کردی!!!😳 بلایی به روزم اوردن که کبودی زیر چش بچه ام فراموش کردم و همش برا دلشکسته ام میسوختم

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706