2737
2734

من دوماه ديگه ميرم سرخونه زندگيم اما همش از الان احساس دلتنگي ميكنم خيلي رابطه م با خانواده م صميميه ازوناييم كه خيلي لوسم كردن🥺همش احساس ميكنم تنها ميشم شماهام اينجوري بوديد؟

واينكه از ١٩ سالگي شاغل بودم الان يه ساله سركار نميرم همسرم محيط زنونه ميزاره فقط ،خونه پدريم ٢٠٠ متر بوده الان خونه خودم ٦٥ متره😃دلم از الان گرفته

من خیلییی اولش دلتنگ میشدم چون کلییی دور شدم تز خونوادم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من خییلی دلتنگ بودم،دلم میخواست فرار کنم برم،منم از ی خونه ویلایی بزرگ،اومدم تو آپارتمان ۷۵ متری،اصن غریبه بودم با خونه،ولی بعد از ۲ هفته،اوکی شدم،الان بیشتر ۲ روز،نمیتونم دور بمونم از خونه

کاملا طبیعیه و وقتی که بری خونه خودت یه مدت همینجوری و حتی بدتره اما کم کم عادت میکنی به خونه خودت ج ...

انشاالله دوست دارم سرخودمو يه جوري گرم كنم اما چطوريش نميدونم تا دوسال اينده هم كه أصلا قصد بارداري ندارم 

نه دلتنگی نداره منم 19سالمه و 5ماهه عروسی کردم و ی شهر دیگم خونه بابام ب قول تو300متره تو اصفهان،من تو ی خونه 60متری تو شهرستان

تازه ی دونه دختر بودم و اونم از نوع بابایی مامانی

دعا کن شوهرت ادم خوبی باشه اگه باشه خودشو ب اب و اتیش میزنه دلتنگیاتو کمتر کنه

من عروسی ک تموم شد اومدیم خونه مون تا دو روز فقط گریه نیکردم بلند بلند واقعا عین دو روز فقط گریه  نمیدونم چرا مامانم اینا طبقه پایین خونمون بودنا ولی 

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
برای خودت برنامه ریزی کن  روزت رو تقسیم کن  برای ساعات فراغتت کاری رو انجام بده که دوست ...

حق باشماست

ميخوام برم يه شاخه از ارايشگري أصلا عادت به خونه نشستن ندارم خيلي فعالم زندگي وخونه داري درسته خوبه اما افسرده م ميكنه 😣

2706