2733
2734

عمل واریکوسل چقد باعث بهبود اسپرم میشه من شوهرم ۵میلیون اسپرم با مورفولوژی ۳. عمل واریکوسل دوطرفه کرده که سمت راستش شدیدتر بود؟کسی شرایط مارو داشت ک الان بچه داشته باشه؟چقد به نتیجه خوب بعد عمل امیدوار باشیم؟

من نامزدم واریکوسلشو عمل کرده ینی واریکوسل به بچه دار شدن ربط داره؟؟؟ 😰😰

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
من نامزدم واریکوسلشو عمل کرده ینی واریکوسل به بچه دار شدن ربط داره؟؟؟ 😰😰

ما ۱سال اقدام کردیم نشد بعدش فهمیدیم واریکوسل داره بخاطر اون اسپرمش ضعیفه دیگه نمیدونم واسه شما چه شرایطی بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ۱سال اقدام کردیم نشد بعدش فهمیدیم واریکوسل داره بخاطر اون اسپرمش ضعیفه دیگه نمیدونم واسه شما چه ش ...

نامزد من بخاطر کار سنگین و چیزای سنگین برداشتن اونطوری شد دوبار عمل کرد

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2728
عزیزم ۴ماه بعد عمل ازمایش اسپرم میدن شوهرت داد؟

نه خیلی تنبله، دکترش قرص داده بود که اونو مصرف کنه بخاطر باروری اونو هم زیاد مصرف نکرد

یکی از بستگان ما ۴ ماه بعد عمل واریکوسل بچه دار شدن به راحتی

خیلی ناامیدم با اینکه ناه پیش عمل کرد شوهرم خیلی ناامیدم میکنه هی میگه ما ک نمیشیم اخه وضعیت اسمرمشم خیلی داغونه

2738
خیلی ناامیدم با اینکه ناه پیش عمل کرد شوهرم خیلی ناامیدم میکنه هی میگه ما ک نمیشیم اخه وضعیت اسمرمشم ...

سلام عزیزم. دارو چی مصرف میکنن؟ 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
خیلی ناامیدم با اینکه ناه پیش عمل کرد شوهرم خیلی ناامیدم میکنه هی میگه ما ک نمیشیم اخه وضعیت اسمرمشم ...

نه اصلا ناامید نشید،چند تا دیگه از فامیلامونم بلافاصله بعد عمل باردار شدن،ختم صلوات ۱۲۴ هزارتا نذر کن حتما نتیجه میگیری

سلام دارو نداد دکتر فعلا گف لازم نیس

الان چند ماه هست عمل شدن؟ دوباره ازمایش دادین؟ دارو یعنی هیچی هیچی؟ حتی ویتامین ای؟ مگه میشه؟ 

کاسنی میخورن؟ 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
نه اصلا ناامید نشید،چند تا دیگه از فامیلامونم بلافاصله بعد عمل باردار شدن،ختم صلوات ۱۲۴ هزارتا نذر ک ...

سلام دوست عزیز... این ختم صلوات رو چند روز مهلت داریم انجام بدیم؟ 

2706