2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما دارین از خودتون شروع کنید.

برا من ۴ تا دندون داره.هنوز راه نیفتاده.کلا بهونه میگیره بغل میخواد یه مدتیه بی حوصله ست.متاسفانه دوست داره تلویزیون نگا کنه.چیز خاصی نمیکه یه حرفای میگه ولی معلوم نیست چیه نامفهومه.

قدش ۷۶ وزنش ۱۰

2731
2738

فداش بشم امروز تولدشه😍😍باورم نمیشه یه سالش شد

بابا میگه دادا اجی الو 8تا دندون داره  دوقدم راه میره میفته زمین گازم میگیره موهامو میکشه خونه رو به هم میریزه لوس میکنه خودشو  خدایا شکرت واسه دخترم رفیقم همدمم 

فداش بشم امروز تولدشه😍😍باورم نمیشه یه سالش شد بابا میگه دادا اجی الو 8تا دندون داره  دوقدم ر ...

بچه ی منم یکسالشه حدود بیست روزه چند قدم راه میره میفته نگرانم چرا کامل راه نمیره بچه ی شما از کی راه افتاده؟ 

بچه ی منم یکسالشه حدود بیست روزه ند قدم راه میره میفته نگرانم چرا کامل راه نمیره بچه ی شما از کی راه ...

یه دوهفته هست نزدیک دوماه دست میگیره دیوار راه میره ولی بدون اینکه دست بگیره یه هفته اونم هول میشه زود میخوره زمین

یه دوهفته هست نزدیک دوماه دست میگیره دیوار راه میره ولی بدون اینکه دست بگیره یه هفته اونم هول میشه ز ...

بچه ی من از هشت ماهگی با کمک مبل ودیوار راه میره ولی 20 روزه خودش بلند میشه پنج شش قدم میره میفته چون موقع تولد مشکل در رفتگی لگن داشت نگرانم 

2706