2726
عنوان

اعتراف میکنم ک مریضی بدی😭😭

1398 بازدید | 66 پست

من ی مریضی ک نه ی مرررررض بسیااااااارررر بدی دارم

هرچی میشینیم با خودم دودوتا چهارتا میکنم ک هنوز برای ازدواج آماده نیستم ، اون کسیم ک قراره باهاش ازدواج کنم در حال حاضر سرمایه نداره و باید صبر داشته باشم اما تا دوستامو میبینم ک با یکی دوست شدن یا عشق و عاشقی راه انداختن مخخخخصوصا اگه طرفشونم همچین خوش قیافه هم باشه یهو قاطی میکنممممم وحشتنااااااک اینا ب کنار وای ب روزی ک عروسی دعوت شم یا کلا عروس و دامادیو ببینم

حس حسادت و حسرت و ناراحتی و مقایسه همرو باهم کف و خون قاطی میکنم

از همه مهم تر یهو اون دودوتا چهارتامم یادم میره و پامو میکنم تو ی کفش ک یالا منم ازدواج میخوام

با این رفتارام میترسم عاقبتم مثل ملی و راه های نرفته اش بشه😭😭

شغلش خوبه طرفت؟

چرا اماده نیسی؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید میتونم بپرسم بیماریت چیه؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728

ناراحت نباش این چیزا یه سنی داره منم اینموری بودم بعد که بچه دارم می شدن سکته می کردم الان سر شده بدنم حسم بیخیال بیخیال اروم راحت با ارامش 35 سالمه 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2706