2737
2734
عنوان

از فکرش خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 29 پست
خب الحمدلله که فهمید دختر خوبی هستیو رفت 💋غمت چیه دقیقا؟

اینکه دلم براش تنگ شده اینکه دلم لک میزنه یه بار دیگه صداشو بشنوم 

فکر اینکه الان تو بیوش برای یکی دگ عاشقانه نوشته نمیزاره اشک چشمام بند بیاد 

من دوسش داشتم 

اخرا بد بود ولی من خوبیاشم دیده بودم 

اخ اخ اخ جیگرم اتیش میگیره وقتی یادم میفته یک هفته قبل رفتنش عاشقم بود 😭😭😭😭😭 من باور میکردم&nb ...

منم همينطور منو ٥بار طي دوسالو نيم ول كرد و رفت هر بار برگشت با گريه التماس كرد دفعه اخر گفتم نه زنگ زد به خواهرم كلي گريه كه قصدم ازدواجه گفتم باسه 

برگشت منو عاشق تر كردو رفت من مريض شدم مردم من نميدونم چكار كنم چند ماهه كارم سد قرص و سرم 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همينطور منو ٥بار طي دوسالو نيم ول كرد و رفت هر بار برگشت با گريه التماس كرد دفعه اخر گفتم نه زنگ ...

این هیچ وقت دیگه برنگشت 

به منم گفت چند ماه دیگه زنگ نزن بهم 

ا نی که نمیزاشت اسم یکی دیگه رو بیارم 

گفت ایشالا تا دو سال دیگه با یکی دیگه خوشبختی منم یادت رفته 

چقد همه چی درب و داغونه 

کاش هیچ وقت به دنیا نیومده بودم 

این هیچ وقت دیگه برنگشت  به منم گفت چند ماه دیگه زنگ نزن بهم  ا نی که نمیزاشت اسم یکی دی ...

ولش كن عزيزم خدا عادل هست جوابسونو ميده 

منم سپردمش دست خدا 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
اینکه دلم براش تنگ شده اینکه دلم لک میزنه یه بار دیگه صداشو بشنوم  فکر اینکه الان تو بیوش برای ...

اولا حق داری دله دیگه

دوما خوشحال باش که بازیت نداده و راستشو گفته

سوما هم یه وضو بگیر با آب سرد چند وقت هم پیجشو چک نکن یا اکانتشو کلا بذار لست سین ت چند روز بگذره  ازش  

آبه رو آتیش

بعدم معجزه های خدا همیشه با دادن خواسته ت نیست

گاهی چیزی که به ضررته ازت میگیره 

توئم که کار درستی کردی خوشحال باش خب

عشق یا رابطه اولته؟

حلال کنید🌹
بله ...اولین رابطم بود 

خیلی طبیعیه حق داری 

ببین  یه وقتایی میشه یه شرایط بدیو بد نگه داشت  و هی بد بمونه بمونه بمونه تا روش با گذشت زمان کم شه

میشه هم بدترش کرد

اینجکر مواقع برگشتن (با شرایط این آقا )و جایگزین کردن بدترش میکنه 

یه مدت اکثرا صبر میکنن با غمش میسوزنو میسازن ولی بعدش خطرناکه 

خیلیا واسه جبران نبودش یکی دیگه رو میارن 

پس اگه وضع بده بذار بد بمونه کار هیجانی نکن 

حلال کنید🌹
خیلی طبیعیه حق داری  ببین  یه وقتایی میشه یه شرایط بدیو بد نگه داشت  و هی بد بمونه ب ...

گلم ما قبلا هم یه ماه کات کرده بودیم و من خودم برگشتم تو اون ۵ ماه بعدش انقددد اذیتم کرد که ارزوی مرگ میکردم 

ولی خب بازم همین ک کنارش بودم انگار دنیا رو بهم داده بودن 😑😑

نه واقعا دیگه در توانم نیست چیزی از غرورم نمونده که بزارم زیر پام و برگردم .... خصوصا که الان انگار معشوقه ی نو برانگیخته 

این هم قسمت من بود قرار نیست ک همه خوشبخت بشن...خیلی ممنونم از حرفای قشنگت خانوم گل🌷🌷🌹🌺

2738

امید به آینده فرد بهتر از اون همه جوره بهتر 

هم خیلی کمک کننده س 

بذار امتحانش کنم:

تصور کن 

یکی با اخلاق صد برابر از اون بهتر

موقعیت صد برابر از اون بهتر

صد برابر مهربون تر 

کسی که درکت میکنه پا به پات هست 

نمیذاره خم به ابروت بیاد

مجبورت نمیکنه کاریو که دوست نداری بکنی

چند سال دیگه کنارته و با هم دارین زندگیو میسازین

آمین😍

کی از بهتر تر تر بدش میاد؟

دنیا رو توی این یه آدم نبین 

حلال کنید🌹
امید به آینده فرد بهتر از اون همه جوره بهتر  هم خیلی کمک کننده س  بذار امتحانش کنم: تصو ...

دقیقا همین چهار ماهو همینجوری سر کردم و موردای خوبی هم پیش اومد 

ولی خب اون واقعا خاص بود نسبت به موردای بعدیم 

در واقع یه جوری شدم که میگم الان بهترین موجود خاورمیانه هم بیاد من همون انتر خودمو میخام😅🙊

گلم ما قبلا هم یه ماه کات کرده بودیم و من خودم برگشتم تو اون ۵ ماه بعدش انقددد اذیتم کرد که ارزوی مر ...

فدات 

صوت مناجات شهید چمران رو هم گوش کن اگه دوست داری برای شب سکوت و خلوت عااالیه .مفهوم "درد "رو بیان میکنه

حلال کنید🌹
دقیقا همین چهار ماهو همینجوری سر کردم و موردای خوبی هم پیش اومد  ولی خب اون واقعا خاص بود نسبت ...

میدونم چی میگی 

منتها ذات انسان بینهایت طلبه و بهترین رو میخواد

گاهی آدم از ذاتش فاصله میگیره

من در همچین موقعیتی بودم خودم

سعی کردم برگردم به اصلم مثل مولانا که میگه

هرکسی کاو دور ماند از اصل خویش بازجوید روزگار وصل خویش

حلال کنید🌹

برامنم پیش اومده.ب اینا میگن مجرم.جرمی که تاوانشو ما باید بدیم.میان دلتو تسخیر میکنن وبعدش با ی نیشخند اززندگیت میرن.نیازی نیس کاری کرده باشی اونا دل ندارن.دلشون کاروانسراست.

2706