2733
2734
عنوان

از فکرش خوابم نمیبره

539 بازدید | 29 پست

کسی که برات همه کار میکرد 

جوابشو دیر میدادی گریه میکرد 

زمین و زمانو به هم میدوخت 

چطوری میتونه دنقد دور بشه انقد غریبه بشه که یه جوری بذاردت و بره انگار هیچ وقت وجود نداشته 

خدا میدونه که من همچین ادمی نیستم چرا باید اون سرراه من قرار میگرفت ؟ من جون کندم و به سختی دلمو راضی کردم که دوسش داشته باشم تا دیو دلم براش لرزیده به بی رحمانه ترین حالت ممکن گذاشت و رفت .... خدایا سزاست ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همين مشكل پيش اومد يهو گذاشت رفت 

هي خدا 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
چرا گذاشت و‌رفت 😭

یکی اینکه رابطه ج میخاست و من نمیخاستم 

یکی اینکه گفت من شرایطم جور نیست و ۳۵ سالگی ازدواج میکنم 

یکی اینکه گفت من تا ۳۵ سالگی نمیتونم بدون رابطه بمونم 

یکی اینکه رابطه ج میخاست و من نمیخاستم  یکی اینکه گفت من شرایطم جور نیست و ۳۵ سالگی ازدواج میک ...

بگو هررررررری عمو هری پیششششششته همون بهتر ک رف

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2738
یکی اینکه رابطه ج میخاست و من نمیخاستم  یکی اینکه گفت من شرایطم جور نیست و ۳۵ سالگی ازدواج میک ...

خب تو چند سالته 

اینم بگم پسری که تو رو واسه هوس بخواد اینا رو میگه 

من دیدم پسری که انقدر عاشقه دختره بوده هوس از یادش رفته 

زیادی چسبش بودی؟ بحثاتون زیاد بود؟ تحمل این  2 تارو ندارن مردا واقن اگ هیچکدوم نبود خودش مشک ...

بحثامون زیاد بود ولی خودش اخرش گفت که من بهونه میکردم با تو دعوا کنم 

دلشو زده بودم 

با اینکه خودش گفت نه بخداااا 😑😑😑😑

نه گلم چسبش نبودم 

منم همين مشكل پيش اومد يهو گذاشت رفت  هي خدا

اخ اخ اخ جیگرم اتیش میگیره وقتی یادم میفته یک هفته قبل رفتنش عاشقم بود 😭😭😭😭😭

من باور میکردم 

من ساده بودم 

2706