2737
2734

سنو تشکیل قلب و میگن ۷ یا ۸ هفته باید رفت 

سن بارداری من تو سنو یه هفته عقب تر از تاری خ پریودمه

طبق کدوم برم 

و ایا ۶ هفته و ۴ روز تو هفته ۷ حساب میشه یا هفته ۶؟؟؟؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

سلام باردار نباشیم هم میشه جواب داد 😉

سن بارداری و تاریخ پریودی همیشه با هم اختلاف دارن علتش هم اینه که بین روز لقاح و روز تخمک گذاری چند روزی فرق هست . ولی همیشه باید از پریود حساب کنید همه چیزو یعنی از اخرین تاریخ پریود ۴۰ هفته بعد زمان زایمانه .

سونو تشکیل قلب رو حتما حتما اواسط هفته ۸ برید بعضی دکترا الکی میگن زودتر تا یه پول اضافه تر بگیرن بعد هفته ۶ میگن ساک حاملگی دیده شد ولی قلبش نیست و مادر بیچاره ۲ هفته استرس میکشه در حالی که نرمالش اینه که قلب در هفته ۸ تشکیل بشه که تازه بعضی مواقع تا ده هم میشه . 

و این که ۶ هفته و ۴ روز یعنی هفته هفتم بارداری 😊

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام باردار نباشیم هم میشه جواب داد 😉 سن بارداری و تاریخ پریودی همیشه با هم اختلاف دارن علتش هم ای ...

مرسیییی عزیز دلم بابت پاسخگوییت 😍😍😍

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)