2733
2734
عنوان

بی بی چک مدیکور مثبت کاذب داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 68 پست
خیلی خوشحال شدم برات گلم ماه آخر قرص خاصی مصرف کردی؟یا راز موفقیتت چی بود😄

و مهم ترینش این بود که زیاد بهش فکر نکردم استرس رو سعی کردم دور کنم از خودم،زیاد نی نی سایت نیومدم و وقتی اومدم هم تو تاپیک های بی بی چک و بارداری نرفتم که ذهنم درگیر شه،البته تولدم چله نادعلی هم برداشتم و نذر هم دارم،موقع اذان موقع سال تحویل و موقع تولدم هم آرزو کردم شاید بخاطر اونه😂😍

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟
قرصارو بیخیال من حوصلم نمیکشع این همه قرصو  پاهات خسته نمیشدن!؟

بالش میذاشتم زیرم پاهامو تکیه میدادم به مبل یا بالای تخت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=130465682]و مهم ترینش این بود که زیاد بهش فکر نکردم استرس رو سعی کردم دور کنم از خودم،زیاد نی نی سایت نیومدم و ...[/QUOTE

منکه ک کارم شده ی سره دعا آخه مگه میشه بهش فک نکرد اونقد فک میکنم با خودم میگم نکنه نازام😑

کسی از بهشت چیزی نمیدانست و خداوند مادر را آفرید😍😘🤗
2731
[QUOTE=130465682]و مهم ترینش این بود که زیاد بهش فکر نکردم استرس رو سعی کردم دور کنم از خودم،زیاد نی ...

منم فکر میردم ولی بیخیال

2738
نه گلم من هروقت استفاده کردم درست نشون داده حتی یبار شب تست کردم بازم درست نشون داد..مبارکه بهترین ا ...

😍😍😍😍😍وااای مرسی عزیزمممم

[QUOTE=130465682]و مهم ترینش این بود که زیاد بهش فکر نکردم استرس رو سعی کردم دور کنم از خودم،زیاد نی ...

عزیزم به اونا ربطی نداره که هروقت قسمت باشه میشه والا مال ما فقط یه بار رفت داخل اونم یه ذره خودشم زود رفتم تو دسشویی سعی کردم تخلیه بشه برگرده بیرون ولی با همون یدفه باردار شدم خودشم پسملیه ماه بعدم زایمان میکنم خدا انشالا حاجت دل همه رو بده

عزیزم به اونا ربطی نداره که هروقت قسمت باشه میشه والا مال ما فقط یه بار رفت داخل اونم یه ذره خودشم ز ...

به استرس مربوطه بنظرم توچون بهش فکر نکردی زود باردار شدی

برا من تا یک ساعت منفیه ولی بعد ۲۴ ساعت یه خط کمرنگ میندازه ...منفیه یا مثبت

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2706