2737
2734

ماه فروردین پر از مناسبت بود مهمترینش نیمه شعبان 

مطمئنا خیلیا مراسم داشتن

شما مراسم هاتون(خواستگاری، بله برون، جشن عقد و نامزد، عروسی) بهم خورد؟ 

اگه اره به کی موکول کردید؟ 

خصوصا خواستگاری رو بگیییید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من😔😔

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

خواستکاری و عقد و عروسی برادرشوهر و پسرداییم و دخترعموم ک همگی گفتن تابستون

چون کرونا ۱۰۰در۱۰۰ تا تیرماه هست شایدهم مرداد

الان ک ایتالیا گفته تاشهریور قرنطینه باشن

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2738

آره خواستگاری خواهرم بهم خود ۸ ماه طلاق گرفته بود نامزد بودهیچ تفاهمی باهم نداشتن طرف کرد بود خیلی مقید حساس حالا یکی از فامیلای خودمون میخوادش قرارخواستگاری افتاد عقب حیف باشه می‌خواستیم کلی بر بدیم نه که فامیلیم راحتیم شب خواستگاری میشد جشن بزرگ برامون تودلم مونده

عقدم قراربود دوم فروردین باشه..موکولش کردیم به وقتی که اوضاع بهتر بشه

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕
2706