2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😔😔😔😔😔😔😔😔 بچه هات خوبن ؟ مشكلى ندارن ؟

نه دخترمو زایمان زودرس داشتم بخاطره همونم ازناحیه زنانگی ناقصه نارس بدنیا اومده😔

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2731

منم خیلی توی حاملگیم غم و غصه و استرس و دربه دری و نا امیدی و ...داشتم همش سوال شما رو سرچ میکردم و از دیگران میپرسیدم و بابتش هم نگران بودم

دخترم که به دنیا اومد از همون اول خیلی کم خواب و حساس بود و تقریبا تا ۱.۵سالگی از این بابت خیلی اذیت شدم

ولی از همون بدو تولدش برکت و عشق عجیبی توی زندگیم اورد و خیلی هم باهوش و حواس جمعه و اصلا کلاه سرش نمیره

2738
😔😔😔😔😔😔😔😔 بچه هات خوبن ؟ مشكلى ندارن ؟

عزیزم دستتو بزار رودلت سوره ی والعصر بخون

خرما بخور ان شاءالله سلامت باشید هردوتون💚

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾

وای نگم برات ۶ماه تمام خونه مادرم قهر بودم از دست شوهر عوضیم ده روز به زایمان من رفتم خونمون خیلی حرص خوردم خیلی یادم میاد دلم اتیش میگیره دخترمم الان حرصو شده سر یه چیز بیخودی جیغ میزنه سر ادم میره لجباز شده زیاد 

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
من اطرافيانم خيلي باعث شدن غصه بخورم ، بچه تون الان خوبه ؟

اسم کاربریت رو لطفا عوض کن به خاطر خودت و بچه ات

مثلا بذار من خدا را دارم

خدا امتحانم میکنه

شاد و امیدوار 

منتظر رحمت خدا

یعنی چی میگی غمگین و تنها

فکر کردی فقط خودت غم داری؟

نه دخترمو زایمان زودرس داشتم بخاطره همونم ازناحیه زنانگی ناقصه نارس بدنیا اومده😔

عزیزم منم دخترمو 34 هفته بدنیا آوردم میشه بگین از ناحیه زنانه ناقصه یعنی چی؟ من نگران شدم یعنی از ظاهر هم مشخص میشه؟ 

2706