2737
2734

میرم خونه مامانم خوب میخورم خیلی تنبلم نمیتونم کاررکنم خونم ریخته و پاش ، تازگیا بلند میشم یه دستشویی میشورم کمر درد شدید که انگاز کمرم میشکنه ، کی تموم میشه دیگ اخه ۱۰ هفته هستم

خدایا عاشقتم

هنپز اولشه اینطوری اخراش چکار میخوای کنی😐😐

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

آخی عزیزم بفکر نی نی باش زیاد کار نکن کار همیشه هست بیشتر برو خونه مادرت یا غذا درست کنه بزار هی مجبور نشی‌..حالا اولشو تازه یک چهارمش رفته...

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

وای منم همینجوری ازخونم متنفربودم خونه مامانم خوب بودم خواهرام غرمیزدن ک برو خونت مامانو اذیت نکن بدبختی داشتم خدابراهیچ کس نیار ویار بد

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
2706