2726
عزیزم نذار زیاد گریه کنه...ممکنه بره بالاتر اگر بتونه با دهان نفس بکشه بهتره اینم تو عکس معلوم نیس ...

پایین تر بود دیده میشد فین‌گبر استفاده کردم حساس شد دوباره گریه کرد کشید بالا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم این سایت رو روش کلیک کن دکتر های گوش و حلق بینی زنجان رو میده

تو همین سایت برای شهرستان های دیگه رو هم بجز مرکز استان میتونید سرچ کنید

شاید از یکی شون تونستین شماره تلفنی یا ادرسی پیدا کنید مشورت کنید یا حضوری برید پیشش

https://doctor-yab.ir/Search/City-1062/Takhasos-1061/

2728
ببین عزیزم این سایت رو روش کلیک کن دکتر های گوش و حلق بینی زنجان رو میده تو همین سایت برای شهرستان ...

بیاین پایین تو سایت اینجا که نوشته زنجان میتونی اسم شهرستانتون رو پیدا کنید

سلام خانومای عزیز دل دعاهاتون مستجاب شد ممنوم از همتون صبحی وقتی دهترم خواب بود درآوردم مهره رو از بینیش خداروشکر ولی الان میترسم که بازم توش باشه چون دوتا انداخته بود و من فقط دوتا رو دیدم میترسم از فبل هم چیزی انداخته باشه که یاد گرفته باشه این کار رو به نظرتون میتونم از راهیی بفهمم چیزی هست تو بینیش یا نه مثلا از راه تنفس

سلام خانومای عزیز دل دعاهاتون مستجاب شد ممنوم از همتون صبحی وقتی دهترم خواب بود درآوردم مهره رو از ب ...

سلام عزیزم خداروشکر. نه اگه باشه اذیتش میکنه گلم بازم خداروشکر

📢📢🔇آقای قاضی میشه یه سند📃بذاریم فکرمون🧠آزاد شه؟؟
سلام خانومای عزیز دل دعاهاتون مستجاب شد ممنوم از همتون صبحی وقتی دهترم خواب بود درآوردم مهره رو از ب ...

الهی شکر گلم

میشه برا سلامتی خودم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی مهربون☺️🌹

خوبه خداروشکر که بیرون شد نه نیس اگه بود خودش اذیت میشد میگفت یه چیزی تو بینیش هس نگران نباش نیس 

عزیزم خداروشکر ❤️ خب با زبون بچگانه ازش بپرس اگه دیدی اذیت نیست انشالله که همین دو مهره بوده فقط با دعوا از این کار نهی اش نکن یه جوری کن که از سرش بیفته گلم 

شما هم برای آرامش ما دعا کن عزیزم❤️❤️

وااای عزیزم خداروشکر خیلی دیشب نگران شده بودم خدارهزارمرتبه شکر 

2706