2726
عنوان

دیگه دارم دیووونهههههه میشمممممممم، توروخدا بیاین کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1974 بازدید | 130 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بشین یک باربرای همیشه باهاش بدون جروبحث حرف بزن وبگو چقدرازاین کارش ناراحت میشی چاراه ای نیست بلاخره باید که مشکل رو حل کنید

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

ولش کن محلش‌ نذار بدتر میکنه

یکی دوبار ببینه محل نمیدی درست میشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2728

بشین باهاش منطقی صحبت کن، بگو قراره تا آخر عمر مث بچه ها قهر کنی؟ وقتی میشه با صحبت یه مساله رو حلش کرد چرا خودت و منو اذیت می کنی. الان برام مهمه که صحبت کنی و قهر نکنی. کاری نکن دیگه بی تفاوت بشم به قهر و آشتیت

به خودت حالی كن كه هر عملی، ارزش عكس العملِ تو رو نداره!

اگه با خوش بودن خودت به سمتت نیومده که مثلا حسودی کنه که داری میخندی یا فیلم‌میبینی، چارش یه تهدید بزرگ.که احتمالا جواب میده چون برات خرید انجام میده.بشین روبروش با قاطعیت بگو این زندگی و اخلاقشو نمیپسندی.بگو تمام سعیمو کردم و این رفتارت برام ازاردهندست.داری شکنجه میدی، تا ۴۰ دقیقه بهت فرصت میدم بیای اشتی کنی اگه نیای دیگه راهمون جدا میشه.

بعد از اون هم هیچی نگو بهش ،مشورت نکن، اجازه هم نگیر چون قههههره.

مثلا زنگ بزن به خانواده خودت بگو درمورد فلان چیز مشورت میخوام تا بشنوه که بجای اون خانوادت نظر میدن.

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

عزیزم بعد اتمام این کرونا حتما برو مشاوره اوضاع رفتارهای همسرت بده واقعا حتی برای یه خانوم هم این رفتار نشان خامی هست ایشون که مرد هست و تعهد یم زندگی و مسئولیت بر عهده گرفته شما فعلا کج دار ومریز رفتار کن اما خودت رو کوچیک و خار نکن 

واقعا خیلی بده بعضی موقع ها ادم تاسرحد مرگ طاقتش تموم میشه

دقیقا

من تنها بودن واقعا برام سخته تحملش

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
دفعه های قبل میرفتم میگفتم بیا صحبت کنیم یا مثلا با شوخی و اینا صحبت می‌کردم  اینار گفت ...

از اول همین طوری بود؟ازدواجتون سنتی ؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین یه راهکار بهت میدم یه جوری رگ قیرتشو تحریک کن بهش بفهمون مرد نسبت به زنش وظایفی داره که اگه انجام نده ممکنه زنشو از دست بده ...یکاری کن خودش بیاد منت کشی..یه کنی هم لنوندی کن بیاد التماست کنه خودش

ببین منم قهرقهرو بودم شدید شوهرم محل نمیذاشت ،آدم شدم

افرین بهش. منم اوایل باشوهرم همینکارو کردم بهترشد .

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

منم 3 روزه با شوهرم دعوا کردیم همیشه خودشو میگرفت من میرفتم با التماس باهاش آشتی میکردم ولی دیگه خسته شدم نرفتم 3 روزه جدا ازش میخوابم هرشب میگه بیا اینجا بخواب منم نمیرم توام محلش نزار خودش میاد التماست میکنه جاتو ازش جدا کن

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم
2706