2733
2734

الان یک ماهه با شوهرم جر و بحث داشتیم شوهرم از اون موقع قهر کرده، غذا نمیخوره، محل بهم نمیگذاره، حتی مواظب موقع خوابیدن دست یا پاش بهم نخوره مشکل حادی نبوده فقط ایشون همیشه همینطوره قهر میکنه و هیچ وقت آشتی نمیکنه چون پدرش با بچه هاش همین طوری بوده سر کوچکترین چیزی قهر میکرده با بچه هاش و تا چندسال محل بهشون نمیگذاره قبلا من میرفتم سمتش آشتی میکردم، بد برخورد می‌کرد، این بار سعی کردم قهر نکنم و باهاش حرف بزنم، شاید کوتاه بیاد من عادی زندگیمو میکنم غذا میپزم میخورم، باهاش حرف میزنم محلم نمیده، کوتاه جواب میده

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

تو این قرنطینه واقعا دارم دیوونه میشم نمیدونم چه کار کنم بهش میگم غذا میخوری میگه نه میگم نمیخوابی میگه نه ولی اینم بگم بهش هرکاری بگم انجام میده برو نون بخر، برو فلان کار بکن بدون صحبت کردن بامن انجامش میده

این حالت قهرش اصلا ربطی به موضوع بحثمون نداشته، همیشه همین طور بوده الان یکسال که، ازدواج کردیم، قبلا من میرفتم سمتش با التماس، این بار و واقعا دیگه نمیتونم،، خسته شدم ازش،

تا این حد محل نمیگذاره که پاش بخوره بهم سریع جمعش میکنه، میشینم کنارش پا میشه

و این نوع رفتارش الگوی رفتاریشه و ربطی به موضوع دعوا و... نداره

واقعا نمیدونم چه کار کنم، دارم دیوونه میشم تو این قرنطینه، ممنون میشم یه راهنماییم بکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی سر یه مسئله کوچیک اینطوری میکنه😪

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2728
اره

وای چقدر برات سخته این جوری سعی کن منت کشی نکنی ببین طرفت میاد یا نه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2738
باهاش صحبت کردی بگی اذیت میشی ؟ 

نه نکردم

صحبت بکنم  دفعه بعد نمیگه خودت اومدی حرف زدی منکه راحت بودم؟ 

سعی کن اون کارایی که اون میکنه توام بکنی

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم
وای چقدر برات سخته این جوری سعی کن منت کشی نکنی ببین طرفت میاد یا نه

دفعه های قبل میرفتم میگفتم بیا صحبت کنیم

یا مثلا با شوخی و اینا صحبت می‌کردم 

اینار گفتم بگذار ببینم چقدر طولش میده

ولی اصلا حتی یکبار هم یه واکنش مثبت نشون نمیده که منم دلم نرم بشه  

عزیزم شوهر منم شدیدا بی منطق وقهرقهروعه بااینکه همو میخواستیم و قبلا اینجوری نبود اما الان کافیه باهاش مخالفت کنم تمام خوبیامو میذاره زیرپاش و خیلی راحت قهر میکنه

2706