2703
2553
عنوان

کمک توروخدا مامانا دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 28 پست
اره از عصر تا ۴صبح دیگه جون برام نمونده حتی با اینکه همه کمکم میکنن باز داغونم

درکت می کنم پسر منم همینجوری بود از عصر گریه می کرد تا نزدیکهای صبح تازه من اصلا کمک نداشتم یه بچه مدرسه ای هم داشتم شده بودم مرده ی متحرک از بس خسته می شدم نشسته خوابم می برد  ولی همش می گذره الان پسرم ۱۵ ماهشه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدا،منم شرایطم تقریبا عین شماس دخترم ۱۹روزشه از گریه کبود میشه دکترام نیستن اورژانس بیمارستان با ...

میدونم خیلی سخته من ک خودمو کلا فراموش کردم بدنی واسم نمونده دست تنهام خدا لعنت کنه کورنا رو من باید هر روز غروب ی عالمه گریه کنم تا اروم شم درد دخترم ی طرف ی طرف میگم ی وقت کورنا نگیرم همش فکرم درگیر

آخه به بچه چهل روزه کره؟!!!!!، صددرصد مال همونه شک نکن

اره خاک تو سرم قبلا داد بودم چند روز پیشا اینطور نشده بود دیروز صبح دادم امروز پا شد از خواب اینطپر شده بود حالا باید چکار کنم خوب میشه خودش؟

2720
اره خاک تو سرم قبلا داد بودم چند روز پیشا اینطور نشده بود دیروز صبح دادم امروز پا شد از خواب اینطپر ...

دور از جون خواهشا اینکارا رو دیگ نکن با معده بچه فک کنم خوب بشه او نشد از یه پزشک کمک بگیر

2714
درکت می کنم پسر منم همینجوری بود از عصر گریه می کرد تا نزدیکهای صبح تازه من اصلا کمک نداشتم یه بچه م ...

مرسی عزیز،این شرایط خیلی سخته با این اوضاع ویروس ک دیگه بدترم شده خدا خودش کمک کنه ب همه ،خدا پسراتو برات حفظ کنه

میدونم خیلی سخته من ک خودمو کلا فراموش کردم بدنی واسم نمونده دست تنهام خدا لعنت کنه کورنا رو من باید ...

منم همینطور شوهرمم همش نگرانه میگه افسرده نشی خدا لعنتشون کنه ک اینجوری همه رو عذاب دادن با وجود نوزاد شرایط خیلی سخته من همش میگم خودمون ب جهنم طفلی بچم الانم ک یه دکتر پیدا نمیشه 

ممنون عزیزم الانم پاسخگو هستن یا صبح؟

عزیزم نگران نباش زور زدنش هیچی نیس هییییچی پسر منم الان دوماهشه تا قبل دوماهگی دقیقا اینجور میکرد شکمشم مدام باد میکرد بعد شیر حتی اروغشم میگرفتم الان دیگه زور نمیزنه چون گوارششون کامل میشه

عزیزم نگران نباش زور زدنش هیچی نیس هییییچی پسر منم الان دوماهشه تا قبل دوماهگی دقیقا اینجور میکرد شک ...

ب دکتر زنگ زدم گفت شیر خشک استفاده میکنه مگه گفتم اره گفت نده بهش حساسیت داره شیر خشکش نانه اون روزی دوبار میدادم ۶۰میلی لیتر فقط حالا میخاستم بدونم همه شیر خشکا واسش بده بهش نمیسازه یا ک نه