2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازبچگی ارزوداشتم بچم دخترشه اسمشم انتخاب کرده بودم وقتی خداخواسته باردارشدم کلی سختی کشیدم همه اطرا ...

نه عزیزم سخت نگیر. هدیه ای که خدا بهت داده رو با تمام وجود دوست داشته باش و ازش مراقبت کن

انشالله خدا به شما هم بده. از ته قلبت ازش بخواه. من با گریه ازش خواستم. 

یه روزی منم حال توروداشتم انقدرنذرونیاز کردم که بچم دختربشه....خداروشکر خدابهم هدیشو داد

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
2728
میخوام مونس و همدمم باشه. محرم اسرارم باشه. سنگ صبورم باشه. چون تنها افتادم میون یه عالمه دشمن 

لطفا غمخوارت نشه فقط که ظلم به دختربچه هاست و جز فرهنگ ماست متاسفانه که مامانا با دخترا درد و دل میکنن

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
یه روزی منم حال توروداشتم انقدرنذرونیاز کردم که بچم دختربشه....خداروشکر خدابهم هدیشو داد

چه خوووب. واقعا حس خوبیه. قشنگترین هدیه ی زندگیمه. یکی لز شادترین روزهای زندگیم امروز بود. از خوشحالی نمیدونم چیکار کنم. باورم نمیشد خدا دعام رو مستجاب کنه. این یه معجزه اس واسه من. دیگه از تنهایی در اومدم 

لطفا غمخوارت نشه فقط که ظلم به دختربچه هاست و جز فرهنگ ماست متاسفانه که مامانا با دخترا درد و دل میک ...

نه گلم واسه بزرگ سالیش میگم که میدونم یه نفر هست که میتونم بدون استرس اینکه قضاوتم کنه یا بره پشت سرم حرف بزنه درددل کنم. میدونم مادر و دختر رازدار هم هستن

2738
چه خوووب. واقعا حس خوبیه. قشنگترین هدیه ی زندگیمه. یکی لز شادترین روزهای زندگیم امروز بود. از خوشحال ...

خداروشکر عزیز دلم...همیشه به شوهرم و بقیه میگفتم میشه یه روز دختر داربشم‌......انقدر روز سونوگرافی خوشحال شده بودم  میگفتم دکتره الان فکرمیکنه یه جین پسرداشتم این دختر شد انقدر خوشحالم..خدایا شکرت  

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤