2733
2734
عنوان

یبوست شدید نوزاد توروخدا بیاین

12565 بازدید | 56 پست

دخترم ۳ ماهه شدیدا یبوست شده امشب بچم اینقد جیغ زد مقعدش زخم شد تا یکم پی پی کرد چکار کنم راحتتر بیاد روغن زیتون میدم روغن بادوم شیرینم میدم اما تاثیری نداش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاف گلیسیرین ب دارو خونه بگو بچه کوچیکت نصفه بزار 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728

نمیدونم درسته یا نه، خب بچم که نوزاد بود میگفتن صابون جامد یه کوچولو بذارین تو مقعد،اینو تست نکردم ولی یبار یکم روغن زیتون با سرنگ ریختم براش اون تو و مشکلش حل شد

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2738

عزبزم میتونی شیاف بگیری خوبه ولی باید هر چند روز بزاری بچه خیلی موقع گزاشتن اذیت میشه من این مشکلو داشتم اگه به داروی گیاهی اعتقادی داری فولوس خیلی عالیه حتما امتحان کن من فا شیاف نتیجه نگرفتم ولی دو بار فولوس دادم خوبه خوب شد پسر من هفته ای یه بار به زور شکمش کار میکرد فقط جیغ میکشید

نمیدونم درسته یا نه، خب بچم که نوزاد بود میگفتن صابون جامد یه کوچولو بذارین تو مقعد،اینو تست نکردم و ...

نه صابون ميسوزونه .وازلين با گوش پاك كن كمي همون ابتداي مقعد بمالي خوبه.شياف گليسيرين هم خوبه

ما ملت حسينيم
2706