2737
2734
عنوان

دوستی

211 بازدید | 34 پست

سلام من ۳۷ سالمه ولی دوست ندارم با همسن خودم دوست باشم با همسن خودم حال نمیکنم با چند تا خانم دوستم که همشون ۶۰ به بالا هستند ولی من خیلی باهاشون خوشم بنظرتون این نشونه پیر بودنمه یا نه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالای ۶۰ چ مدلی؟

فیروزه خانمم بالای ۶۰ بود

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2731

سن عقلت ببشترسن جسم یا شناسنامته

نع اتفاقا نشون میدع چه خانوم فهمیده....

هستی عزیزم

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2738
سن عقلت ببشترسن جسم یا شناسنامته نع اتفاقا نشون میدع چه خانوم فهمیده.... هستی عزیزم

ممنون شاید اینی که شوما میگی درست بلشه ولی من از دید منفی هی میبینمش فکر میکنم افکارم پیر شده که با اینا حال میکنم

بعضی وقتا  میتونه نشونه این باشه که شما یک آدم عاقل  وپخته هستید که طاقت دیدن بی تجربگی و ناپختگی افراد همسن و کوچکتر از خودتون  وندارید

🌹🌹🌹 برای فرج نزدیک امام غریب وتنهامون صلوات بفرستید💝💝💝                        
بعضی وقتا  میتونه نشونه این باشه که شما یک آدم عاقل  وپخته هستید که طاقت دیدن بی تجربگی و ...

دقیقا من یه ادم منطقی و بشدت واقع بین هستم و با اداهای همسن و سالام مشکل دارم با دغدغه های یه خانمیکه همسن خودمه ولی همش یا تو ارایشگاهه یا تو اتلیه و.... مشکل دارم

ممنون شاید اینی که شوما میگی درست بلشه ولی من از دید منفی هی میبینمش فکر میکنم افکارم پیر شده که با ...

نع چرا افکار پیر عاقل و بالغی به این دید نگاه کن خواهرم کع  اشتباهات ادم های خام رو نداری منم مثل شما هستم ۴۰به بالا حال میکنم اگه سنمو بگم تعجب می کنی؟؟!!بهم چند می خورع؟؟!

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2706