2726
عنوان

ازدواج پسر متولد 70 با دختر متولد 53 !

631 بازدید | 46 پست

یکی از آشناهای ما دختر متولد 53 هستش با ظاهر و وضع مالی خیلی معمولی یه پسر متولد 70 که قیافه و وضع مالی خوبی هم داره عاشقش شده و الان نامزدن و در شرف ازدواجن ، واقعا عشق چه کارا که نمیکنه و بعضیا چ شانسایی که ندارن😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی دختره ۱۷ سال بزرگتره؟ 

باور نمیکنم😕

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2728

پسره همسن مادرش رو بگیره

جای تعجب نداره چندسالیه باب شده تو کشور اسلامی مون

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

شوگر مامی 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

شانس

مطمینی دختره شانس اورده

چند سال بعد کهپیرتر و چروک تر شد پسره رفت دنبال خیانت و زن دوم میفهمی معنی شانس را

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

پسره دقیقا تو سن رشده هنوز به بلوغ نرسیده برا همین این انتخاب رو کرده😕😕😕

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2706