2726
عنوان

بهترین حس دنیا+مادر شدن🥰😘

154 بازدید | 16 پست

تا چن ماه پیش وقتی باردار بودم  پسرم واسه اولین بار شروع به تکون خوردن کرد ساعت ۲ شب 😘😘😘😘😍😍😍😍چه حس شیرینی بود الان شیرین تر ازاون ۲ ماهه پسرم بدنیا اومده و کنارم میخابه 😃😃😃😃😃🥰🤩🥰🤩🥰😘😍🤗 بخدا صدای نفساشو میشنوم اروم میشم❤❤چه حسی عجیبیه مادر شدن...بااینکه زود ازدواج کردم وزودم باردار شدم ولی خیلی خوشحالم یه همچین پسر سالم و دوست داشتنی خدا بهم داده 😍❤انشالله به همه اونایی ک منتظرن خدا یه نی نی سالم دوست داشتنی بده❤😍🤗😘

خدا حفظش کنه

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    

خوش بحالت من بعد از زایمانم افسردگی گرفتم پسرمو دوست نداشتم از وقتی دارو میخورم و حالم بهتر شده میفهمم چقدر دوسش دارم حسرت میخورم که اون روزا رو از دست دادم

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من باردارم تازه اولاشه، هنوز تکون نمیخوره، ولی سینه هام درد میکنه، پهلوهام گاهی درد میکنه، زیاد کار میکنم پشتم درد میگیره، 😔😔😔😔چرا اینجوری ام ،دلم گرفته 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
2728

چندساله هستی ؟؟

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
۱۸

منم اولین پسرمو 18سالگی بدنیا آوردم یادش بخیر

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
من باردارم تازه اولاشه، هنوز تکون نمیخوره، ولی سینه هام درد میکنه، پهلوهام گاهی درد میکنه، زیاد کار ...

اخه اولشه منم هفته های اول انقد عصبی بودم  و بکسره ناراحت بودمو گریه میکردم خیلیم دعوا میکردم باشوهرم جوری  شوهرم ازدستم فراری شد دوماه رفت خونه مامانش منم رفتم خونه مامانم 😂🤣وقتی اومد من ۴ماهم شد بعد کم کم خوب شد اخلاقم ...بخاطرهورموناس

خدا حفظش کنه🥰

واسه منم دعا کن مامان بشم😢

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
اخه اولشه منم هفته های اول انقد عصبی بودم  و بکسره ناراحت بودمو گریه میکردم خیلیم دعوا میکردم ب ...

جدی ؟؟؟ جدا اینقد بدن درد دارم، درد نیستا یجوری کوفته میشه تا یه کم کار میکنم 😭سینه هامم ک نگم دارن میترکن

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

خدا حفظش کنه خدا ی تو ازش نگیره یشه صلوات و ایه الکرسی بخون وقتایی خوشحالی دعا کن ا بیشترشکنه شادیتو 

چه قدر دلم میخواد ازته دل شاد باشم حیف که یه اتفاقی افتاد همه چیو بهم زد 😓😓😓

جدی ؟؟؟ جدا اینقد بدن درد دارم، درد نیستا یجوری کوفته میشه تا یه کم کار میکنم 😭سینه هامم ک نگم دارن ...

اره دیگه عادیه 😁😁فکرکردی بچه دار شد ن اسونه😁😁😁منم صبح تا شب خواب بودم 😂بااینکه هیچکاریم نمیکردم خسته خسته بودم 😂😂😂عادیه میگذره این روزا استراحتتو الان بکن ک وقتی بچه بدنیا بیاد 😶😶🙂وقت واس استراحت نیس🙂

2706