2737
2734
عنوان

پوستم خیلی خشک شده

131 بازدید | 19 پست

سلام عزیزان من صورتمو سفیده تخم مرغ و زرد چوبه و آب لیمو قاطی کردم زدم پوستم قرمز شده خیلی خشکه موهامم شوره میزنه زیادی خشک شده هر چقدم موهامو روغن زیتون و روغن نارگیل زدم هیچ فایده ای نداشت نمیدونم چیکار کنم خیلی ناراحتم پوست صورتمم خراب شده بیشتر از سنم معلومم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرشب ویتامین آ،د بزن 

سفیده ی تخم مرغ نباید میزدی 

زرده رو باید میزدی چون پوستت خشکه زرده پروتئین داره و کلسترولش بالاتره و چرب تر 

سفیده مال پوست های چربه 

نارنج بزن صورتت تانرم بشه 

و هرشب قبل از خواب کرم بزن

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
هرشب ویتامین آ،د بزن  سفیده ی تخم مرغ نباید میزدی  زرده رو باید میزدی چون پوستت خشکه ...

موهامو چیکار کنم خیلی پوست سرم خشکه هر چقد روغن مالی میکنم بازم خشکه شاید اون روغن ها هم برا پوست خشکه بدتر پوستم خشک میشه موهام شوره میزنه با هر شامپویی بگی شستم حتی با تاید بازم شوره میزنه یکی گفت پوست سرت خشکه شوره میزنه

موهامو چیکار کنم خیلی پوست سرم خشکه هر چقد روغن مالی میکنم بازم خشکه شاید اون روغن ها هم برا پوست خش ...

تاحالا دکتر نرفتی برای موهات؟؟؟

کف سرتو خوب ماساژ بده 

حنابذارو سرکه و تخم گل ختمی 

۳۰ دیقه رو سرت بذار بعدش بشور فقط با اب و یکم نرم کننده ک بهتر از موهات جدا بشه حناها

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2706