2726

یعنی مسواک و حموم

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی شخصی نباید بری خرید نباید کارهای اضافی انجام بدی وسیله سنگین بلند کنی کارهای زیاد انجام بدی&nb ...

من فقط دراز کشم یه اشپزی میکنم میترسم ضرر داشته باشن

تیکر تولد نفس مامان❤
من فقط دراز کشم یه اشپزی میکنم میترسم ضرر داشته باشن

نه اشکالی نداره عزیزم استرس رو از خودت دور کن بدترین چیز همین استرس ریلکس باش با ارومی اشپزی کنی عجله نکن یه صندلی بذار تو اشپزخونه وسطاش بشین

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
يعني نيفت به جون خونه و تميزكاري يعني چيز سنگين باند نكن خيلي پاي گاز و آشپزي واينسا

خوبه من فکر کردم منظورش اینکه فقط برای دستشویی مسواک حموم بلند شو من بیشتر دراز کشم فقط یه اشپزی سبک میکنم

تیکر تولد نفس مامان❤
جفتم پایینه

اگه خونریزی اینا نداری معمولا جفت میره بالا

با اینحال نباید بار سنگین بلند کرد، زیاد روپا وایستاد، تمیزکاری خونه و اینا ممنوع، ... 😊

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
خوبه من فکر کردم منظورش اینکه فقط برای دستشویی مسواک حموم بلند شو من بیشتر دراز کشم فقط یه اشپزی سبک ...

كار خوبي ميكني بيشتر بايد در حال استراحت باشي

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!