1711
1707

یعنی مسواک و حموم

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

یعنی شخصی نباید بری خرید

نباید کارهای اضافی انجام بدی وسیله سنگین بلند کنی کارهای زیاد انجام بدی 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنچـــــهِِِِ خوُُبــــان هَََمـــهِِِ دارََندتــُُــویکجـــا داریـ
1713

يعني نيفت به جون خونه و تميزكاري

يعني چيز سنگين باند نكن

خيلي پاي گاز و آشپزي واينسا

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
یعنی شخصی نباید بری خرید نباید کارهای اضافی انجام بدی وسیله سنگین بلند کنی کارهای زیاد انجام بدی&nb ...

من فقط دراز کشم یه اشپزی میکنم میترسم ضرر داشته باشن

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فقط دراز کشم یه اشپزی میکنم میترسم ضرر داشته باشن

نه اشکالی نداره عزیزم استرس رو از خودت دور کن بدترین چیز همین استرس ریلکس باش با ارومی اشپزی کنی عجله نکن یه صندلی بذار تو اشپزخونه وسطاش بشین

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنچـــــهِِِِ خوُُبــــان هَََمـــهِِِ دارََندتــُُــویکجـــا داریـ
يعني نيفت به جون خونه و تميزكاري يعني چيز سنگين باند نكن خيلي پاي گاز و آشپزي واينسا

خوبه من فکر کردم منظورش اینکه فقط برای دستشویی مسواک حموم بلند شو من بیشتر دراز کشم فقط یه اشپزی سبک میکنم

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665
جفتم پایینه

اگه خونریزی اینا نداری معمولا جفت میره بالا

با اینحال نباید بار سنگین بلند کرد، زیاد روپا وایستاد، تمیزکاری خونه و اینا ممنوع، ... 😊

در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم///لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی  🌱 
خوبه من فکر کردم منظورش اینکه فقط برای دستشویی مسواک حموم بلند شو من بیشتر دراز کشم فقط یه اشپزی سبک ...

كار خوبي ميكني بيشتر بايد در حال استراحت باشي

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"