2737
2734

کتاب📚،اسباب بازیهای فکری💡،اسباب بازیهای معمولی و...هرچی که بچه هاتون استفاده کردن و خوب ومفید بوده و واسه هوششون دیدین تاثیر داشته رو معرفی میکنین؟

واسه مامانا میتونه مفید باشه😊

سپاس از مهربونیتون💐🌻🌻💐

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

@Paris1      

@آرسو    

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

عشقم دختر من همش دنبال جعبه دستمال کاغذیو کاسه بشقابو کنترل تلویزیونو بطری آب و ازین چیزاست. اصلا به اسباب بازیاش نگاهم نمیکنه. 

واسه این سن فقط حلقه هست با اون برجی که توپ میندازن توش. شاید جورچین چهارتایی هم تو دو سالگی بتونن بسازن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقم دختر من همش دنبال جعبه دستمال کاغذیو کاسه بشقابو کنترل تلویزیونو بطری آب و ازین چیزاست. اصلا به ...

سلام پاریس جان،دخترمنم دقیقا همینه.

درست میگی.چون با چیزی بازی نمیکنه گفتم شااید اون اسباب بازی رو نداره بپرسم که بعدها شاید بازی کنه.

والا با حلقه هام بازی نمیکنه فقط میریزتشون بیرون

2728
سلام پاریس جان،دخترمنم دقیقا همینه. درست میگی.چون با چیزی بازی نمیکنه گفتم شااید اون اسباب بازی رو ...

حلقه ها رو میکنه تو پاش راه میره.یا میچینه رو زمین میره روشون وامیسه اخرم گاز میگیره. کلا نسبت به همه چی حس کنجکاوی دارن تا علاقه به بازی 

حلقه ها رو میکنه تو پاش راه میره.یا میچینه رو زمین میره روشون وامیسه اخرم گاز میگیره. کلا نسبت به هم ...

دقیقا.خیلی خسته ام دوستم.عاشق بچمم ولی خیلی روزا خسته میشم.هیچکی ام کمکم نیست حتی خونه بابامم برم بیشتر خسته میشم جاهای دیگه که نگو...

۱۶ماهشه دخترم...حتی وقتی خوابه باید کنارش درازبکشم شیربخوره...

دقیقا.خیلی خسته ام دوستم.عاشق بچمم ولی خیلی روزا خسته میشم.هیچکی ام کمکم نیست حتی خونه بابامم برم بی ...

اکثرا همینن دیگه عزیزم .کسی کمک نداره. عشق کن باهاش . زود بزرگ میشناااااا بعد پشیمون میشی😀

اکثرا همینن دیگه عزیزم .کسی کمک نداره. عشق کن باهاش . زود بزرگ میشناااااا بعد پشیمون میشی😀

عشق که میکنم زیااااادفقط خسته میشم خیلی.ممنون پاریس جان که وقت گذاشتی.دختر گلتو ببوس

2738
عشق که میکنم زیااااادفقط خسته میشم خیلی.ممنون پاریس جان که وقت گذاشتی.دختر گلتو ببوس

فدات عزیزم

سلام پاریس جان،دخترمنم دقیقا همینه. درست میگی.چون با چیزی بازی نمیکنه گفتم شااید اون اسباب بازی رو ...

کتاب حمام

کلا هر نوع کتابی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

دختر منم بیشتر با وسایل خونه بازی میکنه..کشو و کابینت خالی میکنه😐 .. اسباب بازیشم یه تایم کوتاه تو روز بهم میریزه

حلقه هوش و چینش و کتاب هم در حد یه ربع

دختر من اهنگ خیلی دوس داره .. انیمیشن های پینگ فانگ... صدای حیوانات .. خیلی سعی میکنه تکرار کنه 

خستگیتم طبیعیه.

منم وا رفتم😐😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706