2733
2734
عنوان

سلام؛من همونم که دیشب عکس گذاشتم😔لطفا یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 5127 بازدید | 199 پست
چی شده؟

عکس اسی رو یه بی وجدان تو فضای مجازی پخش کرده 

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی تاپیک میزنی لااقل بیا جواب گو باش 

نرو محو نشو

نمی‌فهمم واقعا فاز این جور ادمارو

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
😔منم میخاستن عکسمو پخش کنن حالت روانیم نابوده همش فک مکنم پخش کردن به امید روزی که خواهرشون و همسرش ...

عزیزم دعای بد برای خود طرف بکن نه برای اطرافیانش😔

اونا هیچ تقصیری ندارن

⚘خدایا شکرت❣
2731
عزیزم خدا شر هرچی ادم فاسده کم کنه از سر بشریت خیلی مواظب باش خواهری تحت هیچ شرایطی عکس نذارید بخدا ...

اشنا بودیم مثلا دعوا کردیم زورش گرفت گفت همچین کاری میکنم از استرس دیگ داشتم میمردم

ببخشید عزیزم شرمنده🙈🙈 اخه همه ما فکر کردیم شما مامان الایی شرمنده اگه ناراحتت کردم ببخشید گلم😘😘 ...

واای خداترسیدم...

فداسرت گلم..

ان شاالله بلاروازهمه دورکنه.

خودخدامراقب بچه هامون هست❤

2738
والا  کاربر هلنا هم بود دیشب  توی تاپیک  کلا داستان عجیبی بود

اره من عکسو زدم تو گوگل بهش گفتم خیلیم سبک سنگین کروم بگم یانه

خدای من خرابت میشوم مرا هرگونه که میخواهی از نو بساز
چی شده؟😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 که من خبرندارم...چراگریه عزیزم

ببخشید ما فکر کنم با یه کاربر دیگه به این اسم اشتباه گرفتیم دختر کوچولوی فرشته شون توی بیمارستان بود اسمونی شد همه دوستان خیلی غصه شو خوردیم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
سایت picomic زیرشو که نمیتونم بگم منشوریه یه شماره هم زده بودن روی عکسش

😔الهی خدا این ادمارو دق مرگ کنه ایشالا جزاشو ببینن حتی اگ کسی لختم عکس بده نباید اینطور کنن باهاش انشالله خدابدترسرشون بیاره درد دیده ام درکش میکنم شبایی که یه زن تواین کشور وامونده نمیتونه بخابه واسه ی عکس که اگ کسی ببینه و فکر بد کنه چی؟؟؟ملتم همیشه تهمت میزن

مخصوصا اگ مثل من دستت ب هیچجا بند نباشه ولی اسی میتونه پیگیر شه

اسی تاپیک میزنی لااقل بیا جواب گو باش  نرو محو نشو نمی‌فهمم واقعا فاز این جور ادمارو

دیشبم غیبش زد بعد از چندساعت اومد 

کلا مشکوکه همه چی 🤣

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2706