2726
عنوان

چقدر خوب پول درمیارن

498 بازدید | 9 پست

تو اینستا میچرخیدم از این کیک های کوچولو طرف 100 تومن میفروشه یا از این فینگرفودها خدا تومن میفروشن میگم چقدر راحت انقدر پول درمیارن؟ 

چجوری تبلیغ میکنن ازشون خرید میکنن؟

شما هم دیدید با این مشاغل خانگی چقدر پول درمیارن ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یکی از این فروشنده ها رو میشناسم ، حق داره این قیمت می فروشه ، مواد عالی استفاده می کنه و واقعا کارش عالیه ، مرتب دوره های مربوطه رو می‌ره و خود ش رو ارتقا میده ، دوتا بچه کوچیک هم داره ،واقعا آدم پر تلاشی هست و اینقدرها هم راحت نیست کارشون،کلی ابزار و وسیله خریده ، یه جورایی یه قنادی کوچیک تو خونش داره .

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺

حتی من ی پیج دیدم بادکنک سن با یکم تزیینات درست میکرد بهم گفت۵۰۰ هزار تومن😐😐😐

ولی خب اصن پیج گردوندن کار راحتی نیس واقعا میگم 

اگ هم بخوای پیجت بره بالا باید انقد برای تبلیغاتش هزینه کنی ک نگو

والله منم از این کارا کردم کسی نیومد بگه خرت به چند به ظاهر نگاه نکن  ببین فروش داره یا نه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
میدونی چقدر درمیاره؟

هیچ وقت در این مورد ازش نپرسیدم، یعنی از  هیچکس نمی پرسم ، اما می‌دونم موادی که می خره بهترین هاست و یه بار گفتم دلم می خواد برای خودم درست کنم ، گفت به هیچ عنوان نمی صرفه این مواد رو خودت بخری و درست کنی خیلی گرون تر برات در میاد ، و چون اون سفارش می گیره هزینه ها براش سرشکن میشه ، البته ایشون فینگر فود هم می زنه و آموزش هم میده 

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺