2733
2739
عنوان

شوهرم شده تیغ و منم شدم واسش کیسه

293 بازدید | 8 پست

فقط از من پول میچاپه.... دیگه خسته شدم

خودش وضعش خوبه

اما فقط دوست داره از من بچاپه

دیگه خسته شدم

این اخلاق تو وجودش نهادینه شده

من با یه سری شرکت ها و اینا کار میکنم

شب عید اینا یه سری کارت هدیه فرستادن واسه من...همش میخاد از چنگ من در بیاره...

لطفا نگید بهش نده خب

بحثم این نیست،،، بحثم اینکه چرا باید همچین خصلتی توی وجودش باشه

فقط وقتی میخاست کارت هدیه پول هارو بگیره

بهش گفتم نکه خودت خیلی بهم هدیه میدی

اونوقت میخای هدیه افراد دیگه رو هم از من بگیری

بعد گفتم نمیدونم دگ باید بدی

اخرش کارت هدیه رو ندادم

اما اخرش به زور ازم یه جور دگ پول گرفت

یعنی به زووو‌‌‌‌وو‌رررررررر ها

دلیل دادنم این نبود که زورم کرده

این بودکه پرت کنم جلوش حقیر شه

اصلا هم نشد 😳

آخرالزمونه،شوهر زنشو تیغ بزنه😶

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم دیگه خونه

عزیزم حالا که دیدی اینجوریم حقیر نمیشه دیگه بهش پول نده،مقاومت کن،وقیحتر میشه😥😕

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2728

همیشه برعکس عمل کن.براش خرج تراشی کن.تو هم جوری مجبورش کن

یه خانمه میگفت از شوهرش دلخون بود زن دوم گرفته بود تلوزیون و یخچال خونه رو سوزوتده بود شوهره تو خرج بیوفته و هزار کار دیگه.

وقتی کسی عقب نشینی کنه، طرف مقابل بیشتر حمله میکنه! 

همیشه آدمای کمتر جراتمند یا ایثارگر به پست آدمای خودشیفته یا خسیس یا پرررو و طلبکار میفتن... 

هر جفتشونم خصلت همو تقویت میکنن. 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

من از مادر و برادرم تا دیدم دنبال پولن.مخصوصا داداشم .رابطه باهاش قطع کردم

اشنایی با اقایی داشتم تا دیدم دنبال هدیه است و پول و این داستانا سریع کات

این اقا شوهرته ذاتشو نمیتونی درست کنی فقط با رفتارات کنترلش کن ضرر نبینی

2738