2726
والله سونو نرفتم اولین روز آخرین پریودم ۶ اسفند بود حالا از اون روز حساب میشه؟

تقریبا الان تو پنج هفته ای بنظرم یکاری کن اول اردیبهشت برو سونو تشکیل قلب که اونموقع میشی ۸ هفته اگه لقاحم دیر تشکیل شده باشه یک هفته بازم ضربانش مشخص میشه و استرس نمیگیری 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورت اول اردیبهشته؟؟

اره ببخشی اشتباه شد 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2728
ید فولیک و ویتامین د۱۰۰۰ اجباری شده برای همه باردار از اول و بقیه داروها بستگی به ویار  و نتیجه ...

ویتامین دی بدنا اکثرا کمه میدن از من کم نیس ندادن

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
خواهش😊😊

انشاله بارداری خوب و بی دردسری داشته باشی و نی نی شلامت بیادبغلت 

ویتامین دی بدنا اکثرا کمه میدن از من کم نیس ندادن

من ویتامین د نورماله و تو ازمایش نورمال بود ولی کفت دکترم برای  همه دکترا و بهداشاتا الان گفتن باید همه باردار مصرف کنن چون تو بارداری حتی اگه نورمال باشه دچار کمبود میشه بدن 

دکتر منم گفت ویتامین دی نخور

والا نمیدونم من کمبود نداشتم دکترم گفت بخور حتما و من به شدت حساسم چند تادکتر عوض کردم و دکتر اخرم یکی از دکترای معروف ایرانه که خیلی با تجریه و با سواده گفت بخور حتما برای همه باردارا لازمه خوردنش 

من ویتامین د نورماله و تو ازمایش نورمال بود ولی کفت دکترم برای  همه دکترا و بهداشاتا الان گفتن ...

به من ندادن ولی ما داریم شوهرم ماهی یکی میخوره

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
به من ندادن ولی ما داریم شوهرم ماهی یکی میخوره

نه اصلا نخوری از اون اون ویتامین د دوزش بالاس تو بارداری ممنوعه مصرفش 

2706