2737
2734

شوهر من وقتی میاد خونه،هییییچ کاری  انجام نمیده،اغلب با بچه بازی میکنه

بهش بگی فلان کارو بکن میگه حالا دو دقیقه اومدم خونهدهی منو اذیت نکن و...

امروز کنار سبد وسایل پسرم نشسته بود،منم سوپ دادم به بچم،گفتم اون دستمال بچه کنار دستته بده به من(دو متر فاصله داشتم با شوهرم)

نداد بهم،منم رفتم خودم برداشتم،گفتم مگه بدی بهم چیزی کم میشه ازت

اونم گفت مگه خودت برداری چیزی کم میشه ازت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باو مردا همشون اونجورن ... نامزد من مجردی توشهرما میمونه چون مغازش اینجاس... کهنه شوردارن چندین ساله لباساشومیندازه اوت میشوره حالا که من هستم میگه بااااید تودستت بشوریشون 😥

مردا همشون همینن😂😂

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .
2738

من باشم دیگه غذا درست نمیکنم.اگه بگه ازت چیزی کم میشه غذا درست کنی منم دقیقا جواب خودش به خودش میدم.والا

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

گفتم دستای بچه کثیف بود ،برای همین نمیخواستم ولش کنم بزنه به لباساش

گفتم از خواب که پاشدی رفتی دستشویی،لحافارو جمع کردم،صبحونه آوردم نون گرم کردم،به بچه دارم  غذا میدم،فقط گفتم یه دستمال به من بده

گفت چشمت کور باید انجام بدی،حمالی باید حمالیتو بکنی

2706