2410
2553
عنوان

تو رو خدا کمکککککک😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 52 پست
نه عزیزم 8 ساله اون قدر پسره خوبیه خیلی قبولش داریم به خاطره داروهایه اعصاب اینجوری شده خواهرم خیل ...

من به خاطر این مشکل از همسر سابقم جدا شدم شیش ماه بیشتر دووم نیاوردم.خواهر صبوری داری.فقط با دارو کنترل میشه و صبر

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
یعنی همیشه عمر باید بخوره؟ جالبه داروهایه دکتر هم موقتی خوبه دوباره وحشی میشه مرسی عزیزم

بله. همیشه باید مصرف کنه. حتما دوز داروهاش مناسب نبوده قبلا. بعد یه مدت هم طول میکشه تا جا بیافته اینا براش. این دوست ماه کلا دهه بیست زندگیش درگیر بود. تو دهه سی زندگیش بهتر شد. خودش میگفت دیگه میفهمه که مریضه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتنالا به محض اینکه کمی بهبود پیدا می کنند ،خودشون یا خانوادشون دارو رو قطع می کنند. مصرف دارو برا ...

یکدفعه داروهاشو ناگهانی قطع کردند از همون موقع اینجوری شد خبرنداشتند چی میشه

بستری نکردنش

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
طب اسلامی خیلی خوبه براشون

عزیزم لطفا اصلا اسم طب اسلامی و طب سنتی رو برای این بیماری نیارید و یه عده رو دچار مشکل و اشتباه نکنید. این بیماری بسیار آسیب زننده هست. و حتما باید زیر نظر متخصص و گاهی چند متخصص و حتی در کلینیک تحت درمان باشن . با داروی گیاهی و این چیزا فقط خطر بیشتری برلی بیمار ایجاد میشه

2720
بله. همیشه باید مصرف کنه. حتما دوز داروهاش مناسب نبوده قبلا. بعد یه مدت هم طول میکشه تا جا بیافته ای ...

ممنون عزیزم میشه بگی بستریش چه مدت طول میکشه؟

یعنی بیمارستان جراحی میکنه یا فقط دارو بهش میدن؟منظورم اینه که چی کار میکنند اونجا؟؟

بعدش با دارو همیشه خوبن؟؟

هزینش زیاده؟

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب

یه مورد دیگه اینه که باید در سابقه خانوادگی ایشون خیلی دقیق بررسی بشه که ببینید ایا مورد دیگه ای از بیماری روانی وجود داشته یا نه. اگه نبوده باشه اوضاع کمی بهتره. اما اگر در خانواده موارد دیگری به هر صورتی داشتن باید خیلی دقت کرد. در انتها فقط و فقط زیر نظر دائم روانپزشک خوب باید باشند.

عزیزم لطفا اصلا اسم طب اسلامی و طب سنتی رو برای این بیماری نیارید و یه عده رو دچار مشکل و اشتباه نکن ...

دقیقا

اسکیزوفرنی می تونه خیلی خطرناک باشه

مریض بیچاره رو با این بازی ها هی شل کن سفت کنش می کنن تا زمان طلایی درمان از دست بره

وقتی خدای نکرده یه اتفاق غیر قابل جبران افتاد میرن دست بدامن دکتر و دارو میشن

2714
عزیزم کسی بخاطر مصرف دارو، دچار اسکیزوفرنی نمیشه ایشون اسکیزوفرنی داشته بعد بهش دارو دادن

آخه میدونی 7 سال با خواهرم زندگی کردند خیلی خوب بود

یک سال بیشتر نمیشه دارو میخوره کاش نمیخورد

سه ماه بعد قطع ناگهانی دارد اینجوری شد

نمیدونم فقط دلم داره میترکه نگرانم😢

ممنون عزیزم میشه بگی بستریش چه مدت طول میکشه؟ یعنی بیمارستان جراحی میکنه یا فقط دارو بهش میدن؟منظور ...

ببین من جزئیات رو خیلی نمیدونم. این دوست ما دو سری بستری شد پسرشون. یک بارش 6 ماه بود. جراحی نداره. اما اونجا تحت نظر بود تا ببینن اثربخشی داروها چطور هست. و دوز مناسب رو براش پیدا کنن. دنبال درمان یه شبه نباشید. ارامش خودتون رو هم حفظ کنید. فقط و فقط از روانپزشک کمک بگیره. خانواده خود دامادتون هم بیشتر باید حضور داشته باشن. خواهرتون به تنهایی اذیت میشه. 

آخه میدونی 7 سال با خواهرم زندگی کردند خیلی خوب بود یک سال بیشتر نمیشه دارو میخوره کاش نمیخورد سه ...

اگر زمینه اش رو داشته باشه به هرحال با یک عامل بیرونی خودش رو نشون میده. مثلا بعضی ها با مصرف مواد ابن توشون بروز میکنه. حالا کاری که شده. 

آخه میدونی 7 سال با خواهرم زندگی کردند خیلی خوب بود یک سال بیشتر نمیشه دارو میخوره کاش نمیخورد سه ...

خب زمان شروع بیماریش در اون سن بوده

شما چرا به دارو ربطش میدید؟

دارو باعث بروز اسکیزوفرنی نمیشه عزیزم

دارو رو زمانی میدن که بیمار علامت داره....برای کنترل علایم...بعد به محض اینکه بیمار یه کم بهتر شد متاصهانه خانواده سرخود و بی اجازه دکترش،دارو رو قطع می کنن به بهانه اینکه به دارو عادت نکنه ،قرصی نشه، معتاد نشه،... و حمله بعدی اتقاق می افته اونم شدیدتر

هر بار هم دارو رو قطع و وصل کنن حالش هی بدتر و بدتر میشه و کمتر به دارو جواب میده

ببرید یه دکتر روانپزشک خوب تا مدتها تحت نظر همون باشه

تا یه کمم بهتر شد دارو رو قطع نکنید

ببین من جزئیات رو خیلی نمیدونم. این دوست ما دو سری بستری شد پسرشون. یک بارش 6 ماه بود. جراحی نداره. ...

ممنونم ازت دوست خوبم

خانوادشم خیلی کمکن ولی طفلک خواهر من بیشتر

دقیقا اسکیزوفرنی می تونه خیلی خطرناک باشه مریض بیچاره رو با این بازی ها هی شل کن سفت کنش می کنن ت ...

درسته. در این بیماری یک بار و بذای همیشه دارویی که تجویز میشه که قرص هست بیشتر هر شب باید مصرف بشه. این پسر دوستمون با مصرف مداوم یک انسان نرمال شد. دکترا گرفت و زندگی معمولی داشت. 

خب زمان شروع بیماریش در اون سن بوده شما چرا به دارو ربطش میدید؟ دارو باعث بروز اسکیزوفرنی نمیشه عز ...

بله دارو شون هیچ وقت نباید قطع بشه. در اینصورت به زندگی برمیگردن. خیلی ها بیماری های دیگه ای دارن که براش همیشه دارو مصرف میکنن. اینم یه نوعش هست. 

2706