2410
2553
عنوان

تو رو خدا کمکککککک😢😢😢😢😢

321 بازدید | 52 پست

بیماری سایکوز یا اسکوزیفرنی

چیزی از این بیماری سر در میارین؟

راه الاجش چیه؟

شوهر خواهرم اینجوریه در صورتی که کلا زندگیشو دوست داره

یک ماه خوبه یکدفعه بدبین خواهرم میشه یکدفه بی علت میپره ورودش میکنه، حرف هایه غیر واقعی میزنه با مادرشو خانوادشم همین جوریه کلافه ایم😢😢

خواهرم مثل بید میترسه

هر نسخه میرن دکتر دارو میده اولش خوبه دوباره همین جوری میشه سماواتیه

تو رو خدا راهنمایی کنید

همین الان دیوونه شده

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب

من اطلاعی ندارم ولی گوگل فکر کنم بتونه اطلاعات خوبی راجع بهش بهت بده

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هیچ کس تو آ شناهاش همچین بیماری نبوده سر در بیاره 

باید چیکار کنیم

خیلی نگرانم😢😢

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
خواهرتون تازه ازدواج کرده؟؟؟؟

نه عزیزم 8 ساله اون قدر پسره خوبیه خیلی قبولش داریم

به خاطره داروهایه اعصاب اینجوری شده

خواهرم خیلی دوستش داره

ولی الان وحشتناکه میترسم بکشش

اسم کشتن میاره😢😢😢

باید دارو بگیرید و همیشه باید دارو مصرف کنن. اگه بچه ندارن بهتره خوب قبل بچه دار شدن مشورت کنن. پیش روانپزشک خوب برید. ما تو دوستامون بود یه نفر داشت. حالش خیلی بد بود. ولی با استفاده از دارو حالش خوبه. زندگی تقریبا نرمالی داره. حتی دکترا هم گرفت. اما حتما همیشه باید دارو مصرف کنه. حتما پیش دکتر روانپزشک خوب ببریدش. کسی که تخصص این رو داشته باشه. 

2714

احتنالا به محض اینکه کمی بهبود پیدا می کنند ،خودشون یا خانوادشون دارو رو قطع می کنند.

مصرف دارو برای اسکیزوفرنی ، تمام عمره...یعنی خوب باشه یا نباشه باید ثابت دارو مصرف کنه گرنه دوباره دچار عود میشه

باید دارو بگیرید و همیشه باید دارو مصرف کنن. اگه بچه ندارن بهتره خوب قبل بچه دار شدن مشورت کنن. پیش ...

یعنی همیشه عمر باید بخوره؟

جالبه داروهایه دکتر هم موقتی خوبه دوباره وحشی میشه

مرسی عزیزم

نه عزیزم 8 ساله اون قدر پسره خوبیه خیلی قبولش داریم به خاطره داروهایه اعصاب اینجوری شده خواهرم خیل ...

عزیزم کسی بخاطر مصرف دارو، دچار اسکیزوفرنی نمیشه

ایشون اسکیزوفرنی داشته بعد بهش دارو دادن

2706