2733
2734

دلم میخواد گریه کنم ولی به خاطر شوهرم نمیتونم گریه کنم چون حال خوشش و بهم میزنم،دارم میترکم از غصه ولی ریختم تو خودم

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

چرا؟؟؟؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا؟؟؟؟؟

دلم خیلی گرفته از آدمای دورو برم،از خونواده شوهرم ،نمیدونم باید دیگه چیکار میکردیم براشون که نکردیم

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2738
حس بدیه منم ظهر اینطور شدم زنگ زدم شوهرم باهام حرفید آروم.شدم

من حرف دلم و به شوهرمم نمیتونم بگم

یک ساله به رحمت خدا رفته.😞 دلم بغلشو میخواد...

خدا رحمتش کنه عزیزم

محل نزار فقط به خودت برس

به خدا خیلی سخته،خیلی فرق میزارن بین بچه هاشون

2706