2737
2734

کو

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو کفشارو برداره واکس بزنه،لباس زیرارو با دست بشوره،یجاییو خراب کن بگو برات درست کنه.کمد بریز بیرون بگو از اول مرتب کنه😅😂

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2738

من سرکارمیرم..همسرم اداره شون تا ۱۵تعطیله..توکارای خونه کمک میکنه..فیلم انگلیسی میبینه..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

برنامه ریزی کنیدباهم

مثلا فیلم ببینید

ورزش کنید

غذا یاشیرینی دونفره باهم درست کنید

باکمک هم خونه رو مرتب کنید

بازیهای چندنفره انجام بدید

گرنگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را دربغل سنگ نگه میدارم...خدایا توکل برخودت😚😚

کاربده دستش وگرنه کار میده دستت

زنونه نباشه...کارای مردونه...همچین که عرقش دراد

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

اگه اهل سرگرمی هستین میتونین باهم بازی کنید مثل کارت، پازل یا غیره. اگه نه میتونید سریال های دوبله دانلود کنید بی دردسر بزنید به تی وی باهم ببینید. تو کار خونه هم یکم ازش کمک بگیر احساس کارآمدی کنه. ویدیو کال هم با فامیلا هم خوبه حال آدمو عوض میکنه

کارهای خونه رو بهش واگذار کن تا حوصلش سرنره

ما تهران ساکنین خودمون منتها دو هفتس اومدیم شهرستان خونه مامانشیم....

من خودمم کار خونه ندارم....

همش راه می ره دنبال کاره...کل خرابی های خونرو درست کرده...چند روز پیش میگفت برم طبقه بالارو بسازم یعنی رو پشت بوم طبقه اضافه کنه😐

بازم هیچی...
2706