2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ایشالله ک نتیجه گرفته باشی ولی اتفاقی پیامتو دیدم.من خودم مرکزه مام رفتم جز پول تیغیدن هیییچ کاری بلد نیستن.دکتر طاهری ک اصلا جوابه ادم رو نمیده من وقتی نوبتمو گرفتم با التماس تونستم توی مرکز پیداش کنم تا ویزیتم کنه.ولی از چند نفری تعریف دکتر صاحب نسق رو شنیدم.اولش جدی نگرقتم ولی از ناامیدی رفتم پیششون.ماه دوم باردار شدم.پیشنهاد میکنم خودت بری و هرکسی رو ک میشناسی معرفی کن بره.شاید فک کنی الکی دارم تبلیغ میکنم ولی خداشاهده وقتی رفتم پیشش انقدر مراجعین دیدم ک همه میگقتن کسی معرفیشون کرده ک باردار شده همون موقع گفتم باخودم اگر نتیجه دیدم ب هرکسی ک برسم معرفی میکنم این اقای دکتر رو .داروی سه ماهه بهت میده و تا جایی ک من شنیدم نود درصد ماه دوم نتیجه گرفتن.کلا ب این دکتر میگن پنجه طلا. مطبش میرداماده تهرانه

۶۰ تومن ویزیتشونه.حدوده ۲۰۰ تومنم داروها شد.ک البته فولیک اسیدش خارجی بود و وقتی باردارشدم همون ب کارم اومد.مطمعنا ارزشه ده برابر بیشتر خرج کردن رو داره که بری پیشش.

2728