2726

فردا وقت دکتر دارم دکتر مطب نداره تو بیمارستانه اونجام که شلوغ اصلنم خوب نیس دکترش دیشب بچم تاصیح نتونست بخوابه اینقد این پهلو اون پهلو شد چیکار کنم امشب اذیت نکنه گوشش کلا گوششو میکشه چنگ میزنه دکترشم خوب نیس وگرنه من تو سه ماهگی بچم شک داشتم به عفونت گوشش اگه میفهمید عفونتش اینقد شدید نمیشد 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان از کجا فهمیدی ؟آخه بدون معاینه که نمیشه

تب داره؟

دندون داره در میاره شاید

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
منم بچم همش گوششومیکشه تازه چنبارچنگ زدزخم شدولی چنبارکه دکتربردم اصن نگفته عفونت داره😢

کشیدن گوش از ریفلاکس و حساسیت هم میشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

شاید عفونت گوش نیست بچه ی من تو این سن وقتی بیقرار میشد خیلی گوشش رو می کشید . میتونی قطره ی استامینوفن بدی راحت بخوابه

هرگز دلم زکوی تو جایی دگرنرفت *یکدم خیال روی توام از نظر نرفت*  جان رفت و اشتیاق تو از جان بدر نشد *سر رفت وآرزوی تو از سر به در نرفت
الان از کجا فهمیدی ؟آخه بدون معاینه که نمیشه تب داره؟ دندون داره در میاره شاید

اره تب شدید داشت دیروز تا 39ام رفت تبش لثه هاش ورم داره یخرده احتمال دندون دراوردن هست سرش گرمه یخرده میگن سرش وقتی داغ باشه داره دندون درمیاره. دوهفته پیش بردم حموم اوردمش یساعت بعد تب شدید کرد خوب شد دوباره دیروز بردم حموم اوردم دوباره تب شدیددد کرد و تا 39 رفت نمیدونم چرا دوسه باره از حموم میارم تب شدید میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
شاید عفونت گوش نیست بچه ی من تو این سن وقتی بیقرار میشد خیلی گوشش رو می کشید . میتونی قطره ی استامین ...

دادم میخوابید بچم یساعت بعد دوباره بیقرار میشد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
کشیدن گوش از ریفلاکس و حساسیت هم میشه

اره ولی همراه با تب هم هست اخه نمیدونم چرا تا از حموم میارمش بیرون تب شدید میکنه دیگه میترسم از حموم بردنش  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اره ولی همراه با تب هم هست اخه نمیدونم چرا تا از حموم میارمش بیرون تب شدید میکنه دیگه میترسم از حموم ...

از حموم میاری گوشش رو خشک کن حتما

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
از حموم میاری گوشش رو خشک کن حتما

اخه من حموم که میبرم هم پنجه میذارم تو گوشش هم اینکه اول  سرشو میشورم خشک میکنم با حوله دستی کلاه ازاینایی که بند جلو گلوش بسته میشه سرش میکنم بعد میرم سراغ بدنش میذارمش تو وان و بعد میشورمش و بعد کلاهشو درمیارم و دوباره یه اب میکشم و بعد خشک میکنم و لباس میپوشونم میارم بیرون فک نکنم اب بره تو گوشش چون تو حین شستشو ام کلاه سرشه نمیدونم چرا اینجوریه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706