2733
2734
عنوان

بیش از حد استعداد دارم کمکم کنید😔

396 بازدید | 31 پست

من به موسیقی علاقه دارم خوانندگی رو هم خوب بلدم به  گیتار علاقه دارم به پیانو و ویالون هم علاقه دارم،، به فیلم برداری و نویسندگی هم علاقه دارم از یه طرف هم دوس دارم تو یوتیوب ویدیو آموزشی بسازم از یه طرف دیگه دوس دارم تو اینستاگرام فعالیت کنم بعد بدنسازی رو هم دوس دارم به مجسمه سازی و آریش گری و خیاطی هم علاقه دارم و اینکه بگم تو همه اشون استعداد دارم اما وقت کافی برای همشون ندارم اینم بگم نمی تونم رو یکی شون تمرکز کنم ، مثلا دو هفته که گیتار کار میکنم دلم واسه فیلم برداری تنگ میشه بقیه هم همینطور،، چکار کنم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چقد خوش اشتها 

منو باش فقط استعدادم خوردنه

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 

علاقه داشتن با استعداد داشتن فرق میکنه ها،تا یه کارو به سرانجام مطلوب نرسونی نمیشه گف استعدادشو داری یا ن

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706