2733
2739
عنوان

حالم بده 😞دلم گرفته حس ششمی بهم چی گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 75 پست
اخه خیلی دوسش دارم 😔 

ولش کن حرفمو خواهرانه بشنو منم شوهرمو دیوانه وار میخاستم بخاطرش خودکشی کردم ولی تهش اونی شد ک باید میشهد رفت منم با نبودش کنار اومدم خیلی سخت بود ولی الانم با هیچوقتم عوض نمیکنم 

توام مثل من بخدا توکل کن بقران میرفتم حرم های های اشک میریختم 

تا خدا بخشیدمو راحت شدم 

بخدا توکل کن ول کن بندهاشو بحدا بااین راهی ک میری ب هیچ جا نمیرسی 

هی بخاطر عشقش بهت توهین میکنه و کوچیک میشی اخه تف کن تو عشقی ک بخاطرش تحقیر شی

اللهم صل علی محمد وآل محمد 🤩با تکرارش خوشحالم میکنی خوشگلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من آینده ی هر انسان دست خداس. به خاطر همینه که خدا ار آینده نمی گه چون از زندگی قطع امید می شن

سازنده محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی و گیاهی و مشاور پوست                                                 خوشحال میشم  
شوهرتو بخدا واگذار کن ولششششش کن ب معنا واقعی رهاش کن  خودش سرش ب سنگ میخوره و برمیگرده ک قطعا ...

خودش میگه من اهل این برنامه ها نیستم رمز اینستاشم بهم داده بود همیشه ام میگه خیلی منو دوست داره. ولی راست میگی من نباید درگیر کنم خودمو.ممنونم ازت عزیزم

2728
استغفرالله حس شیشمیا مگه خدان که بخاطر حرفشون خودتونو ناراحت میکنین

والا انقد تو بعضی از تاپیکا همه گفتن راسته و اینا دیگه ادم شک میکنه. البته همه چی فقط اون اوستا کریمه. ولی روم تاثیر گذاشت

واقعا عزیزم؟ دروغه؟مطمئن باشم؟ شوهرم جوابمو نداد بهم ریختم

بخدا ک دروغه 

منم فکر میکردم واقعیه

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
2738
گریم بند نمیاد. ایکاش نمیپرسیدم

نترس یه صدقه بذار کنار و توکل کن بخدا

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
خب عزیزم،خودت خندت نمیگیره چرررت ترین حرفو باور کردی، طرف اومده میگ من حس ششم دارم، و اینده نگری میک ...

انقد که تو سایت تبلیغ کردن که واقعیه و ازین حرفا وگرنه من کلا سمت فال و این چیزا نمیرم اینم از کنجکاوی بود ولی حالمو بهم ریخت

انقد که تو سایت تبلیغ کردن که واقعیه و ازین حرفا وگرنه من کلا سمت فال و این چیزا نمیرم اینم از کنجکا ...

فکرر نمیکنی، فال قهوه و حس ششم و کف بینی و اینا، ب شعور آدم توهین میکنن؟؟؟ ما الان توو قرن 21 هستیم، مگه عهد قجرِ ک به اینا بهاا بدید؟ اینا در دکون باز کردن و بااراجیف گفتن جیب زنا رو خالی میکنن،، اصلا نباید جدی بگیری اینارو اصلااااااااا 

فکرر نمیکنی ، فال قهوه و حس ششم و کف بینی و اینا، ب شعور آدم توهین میکنن؟؟؟ ما الان توو قرن 21 هستیم ...

اره واقعا مهم اون خدای بالاسره اونه که همه چیو میدونه

اره واقعا مهم اون خدای بالاسره اونه که همه چیو میدونه

آینده، واینک شوهرت تورو دوست داره رو فقط و فقط خدا میدونه، اونم مهربونترین کس نسبت به ما بنده هاشه، بد ب دلت راه نده اصلا، تو داری بااین افکار که اون زنه راست میگه بخودت تلقین میکنی ک شوهرت دوست نداره، و تلقین کردن فوق‌العاده قوی و مؤثره، پس مثبت تلقین کن بخودت، دعوا و قهرر بین همه ی زناوشوهرا هس، مدیریت درست، مهمه عزیزم. 

2706