2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم یه سوال ،من حلقه میزنم نمیتونم رو پهلوهام نگهش دارم ، پهلوهام درد میگیره واسه همین بالاتر نگهش ...

بخدا نمیدونم اصلا حلقه رو هیچوقت نزدم ولی حرکت واسه پهلو زیاده بخاب رو پهلوهات بعد پاتو بیار بالا تا جایی ک میتونی باز برگردون سر جای اولش دوباره تکرار کن

وزن فعلی۵۵💙هدف اول ۵۸💚هدف دوم ۶۰💜هدف سوم6۳💛
2728
من امروز کیک پختم 

وای چقدرخوشمزه میشه بگی روش وتوش چی ریختی؟؟؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
با این دستور کیکتون چندتا فنجون کیک داد؟؟؟

با این که از این دستور بیشتر موادش کردم 3تا فنجون همش ولی همون یه فنجونم ک خوردم واقعا خیلی بود اندازه ی کیک سه ضلعی بود

وزن فعلی۵۵💙هدف اول ۵۸💚هدف دوم ۶۰💜هدف سوم6۳💛
خب اگه چاق دوس داری پس موفق باشی    

روش اب کرده شکلاته ک ریختی؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2706