2733
2734
عنوان

عادت بد پسرم کمک همش دست میخوره

137 بازدید | 11 پست

همش دستاشو میخوره برا شیر خوردنم همش باید سرپا بمونم ک بعد ی نیم ساعت خوردن بخوابه تو بغلم ک بزارم رو تختش چ کنم ک دراز کش بخوره خستم .... کی غذا کمکی بدم بش؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن ماهشه.

اخرماه۵با حریره بادوم وبرنج شروع کن

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2731
پسر منم میخکرد دکتر گفت میشه انقدر بهش گیر ندی هر چی بگی و حساس بشی بچه تکرار میکنه هی

بچه دختر خاله من بزرگ‌شده ده سالشه ولی هنوز انگشتشو میخوره 😨

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2738