2733
2739

میدونین کجا باید ز بزنم؟ 

شوهرم کارش ساختمونه کارفرمااش کارگرارو مجبور کرده بیان 

تهرانیم میخوایم بگیم دیگه کاره جمع شه 

خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این ساختمون بقلیه خونمونم کارگرا کارمیکنن از صب تا غروب

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

متاسفانه بابای منم میره

پیمانکار روزمزد همینه😭😢

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 
2738

فکر کنم با کارگرای ساختمونی کاری ندارن چون محل کارشون شخصیه و تجمع هم نیس و نمیتونن رو همه نظارت داشته باشن از طرفی بمونن خونه دولت نمیتونه حمایتشون کنه و کار نرن پولم ندارن....

وا شوهر منم میره سرکار هرشبم تو ایام عید شبکاره

هشت صبح میاد هفت شب میره باز  

هم بیمارستان کار میکنه هم کلانتری با کلی ادمم سروکار داره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
خب الان همت دارن میرن سر کار فقط شوهر شما نیست که😐

من ۱ماهه و خورده ایه از خونه نرفتم بیرون از پنجره نگا میکنم هیچ کس نیست 

تو خیابونم شوهرم میگه کسی نیس فقط کارمند ادارات و بانکا دارن میرن اونارو دولت تعطیل نکرده ولی که فعالیتهای عمرانی تعطیل کرده دولت 

حتی از طرف شهرداری اومدن ببینن تعطیلن یا نه کارگرا ترسیدن گفتن نه فعالیت نداریم

2706