2726
عنوان

به ماهی چی میزنید؟؟😖

149 بازدید | 19 پست

قبل ازینکه سرخ کنید با چی مزه دار میکنید من باهرچی مزه دار میکنم بازم بوی ماهی میده خیلی بدم میاد اصلا نمیتونم بخورمش

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیاز رنده شده ابلیمو زعفرون فلفل زردچوبه فلفل دلمه رنده شده اصلا مزه نمیده

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

اگر همه چی میزنی و باز بو میده حتما ماهی جنسش خوب نیست

رزماری نمک فلفل زردچوبه یکم زنجبیل رنده سیر رنده شده پیاز خورد شده فلفل دلمه خورد شده اب نارنج یا لیمو

بزار دو سه ساعت حداقل بمونه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

من خودم به شخصه عاشق بوی ماهی ام ،،هیچی بهش نمی‌زنم 

اگه بدت میاد خب چرا میخوری ؟؟؟ماهی و بوش دیگه 

من قزل میگیرم هیچ بوی بدی نداری ،،هیچی هم بهش نمی‌زنم 

ولی میتونی با آبلیمو و پیاز و نمک و فلفل مزه دارش کنی،،بوش کمتر شه 

ابلیموش رو زیاد بزن بوش رو بگیره 

قرل رو نشور با نمک بردار فریز کن بعدش بیار بشور یکم خریره سیر و زعفرون بزن ماهی های دیگه همون فقط ...

سلام  مزه سیرش اذیت نمیکنه بعدا؟کمه بعد پخت دیگه نه؟

چون یکم مشکل دارم باسیر  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

زرد چوبه وفلفل ونمک دو طرف. سیر فراووون خیلی خیلی درسته میندازم روشوو وبینشون و سرخ میکنم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
سلام   مزه سیرش اذیت نمیکنه بعدا؟کمه بعد پخت دیگه نه؟ چون یکم مشکل دارم باسیر    

نه

موقع سرخ کردن جداش میکنید

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اگر همه چی میزنی و باز بو میده حتما ماهی جنسش خوب نیست رزماری نمک فلفل زردچوبه یکم زنجبیل رنده سیر ...

رزماری چه طمعیمیده خوبه یا نه برای چه غذاهایی هست

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
نه موقع سرخ کردن جداش میکنید

آها....خداروشکر

مرسی تست میکنم  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2706