2726

خیلی پدرم بد اخلاقه  گاهی تو خونه راه میرم میترسم

چرا این ادم اینطوریه؟ رفتارش باعث اختلال زندگیم شده

مادرم شش ساله فوت کرده

منم ک خرجمو پدرم میده خیلی اذیت میشم   خیلی سخته زیر سلطه همچین ادمی بودن

تمام اعصابم به هم ریخته

ارزومه یه سوییت کوچک داشتم و اینقد موذب نباشم تو خونه

شما تجربه دارید راهنمایی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چندسالته؟ خواهر برادر داری؟ یعنی پدرت شما رو میزنه؟خب چرا؟

نمیزنهه الان  

سابقه داره  ک زن و فرزندشو بزنه 

منو چندسال قبل ی بار بدجور حمله کرد و خییلی اسیب دیدم

سی و هفت سالمه

خواهربرادرام ازدواج کردن  ولی یه خواهر مطلقه دارم ک باما هست و مریض اعصابه

منم پدرم اخلاقش واقعن بده وقتی تو خونس  هیچکس صداش درنمیاد  بس ک معذبیم ولی قلقش فقط چرب زبونیه کلن مردا همشون با چرب زبونی و اینجور چیزا اخلاقشون بهتر میشه یبار ک عموم اومده بود برای حل مشکلمون اونم همینو میگف که بهش فقط محبت کنین خوب میشه

یه چیزی میشه دیگه
پدر من نظامیه ها  ینی باز نشسته شده  هفتاد و شش سالشه

بابای منم نظامیه.اووووووه انقدر کتک خوردم که نگو.مجردی البته.الان پنجاه سالشه.بازنشسته شده.الانچند سالی میشه خوب شده خداروشکر

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
منم پدرم اخلاقش واقعن بده وقتی تو خونس  هیچکس صداش درنمیاد  بس ک معذبیم ولی قلقش فقط چرب ز ...

آره   حالت چرب زبونی یه برادر دار م  با همین  چرب زبونی خونه ما رو بالا کشیده   ولی خیلی سخته من اصلا اهل این چیزا وچاپلوس بازی نیستم  راه حلش چیه    اصلا حوصله دیوونه بازیای پدرم رو ندارم

بابای منم نظامیه.اووووووه انقدر کتک خوردم که نگو.مجردی البته.الان پنجاه سالشه.بازنشسته شده.الانچند س ...

چرا اینجورین؟ واقعا امانم رو بریده  اعصابم خورده و خیلی ناراحتم   نمیتونم این اشخاص رو تحمل کنم     خودش راحت زندگی میکنه ولی من رو تو عذاب انداخته   حتی نمیتونم یه غذامو داغ کنم    

پدر من نظامیه ها  ینی باز نشسته شده  هفتاد و شش سالشه

خب خیلی پیره شمام که ماشالله سنت کم نیست چه آسیبی میتونه برسونه بهتون؟

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

عزیزم مث یه جوون قوت مردم ازاری داره

مادرم میگفت  پدر بزرگم ک افسر قزاق بود   ینی پدر پدرم    گفت حتی لحظه اخر مرگش از رختخواب بلند شد و ایستاد و به اطرافیانش چش قره رفت و حالت حمله کردن   بعد همون لحظه مرد...  پدر من هم پسر ارشدش بوده    

پدر من هم همینطوره  فوق العاده خود رای و خشن و دریده     نمیدونم این ادم حالم رو بهم زده

اگه بدونی چقد مادرم رو با کمربند شلاق زد  حتی موقه بارداریش عزیزم  😞

من یه غلطی کردم وقتی بیست و چند سالم بود باید ازدواج میکردم

یکی ب خاطر شرایط بد خانوادم ک همه عصبی و بد اخلاقن

یکمم به خاطر کم تجربه بودنم    ازدواجم انجام نشد و اشتباه کردم بدجور   همون موقع باید یی رو میگرفتم و ازین خونه میرفتم

2706